Technika

Pronovo: Špičkové vázací prostředky nejen pro České Budějovice

Bez vázacích prostředků by byla spousta činností mnohem komplikovanější a některé zcela nemožné. To však moc dobře víte, protože je sami využíváte. A stejně dobře víte, že se nevyplácí šetřit na kvalitě. Proto se vám bude hodit tip na spolehlivého dodavatele, který nabízí široké spektrum vázacích prostředků a zdvihací techniky pro manipulaci s břemeny i pro zajištění osob. Českobudějovická společnost Pronovo s.r.o. se v oboru pohybuje od roku 1997 a vy můžete letité zkušenosti odborníků využít ve svůj prospěch. Zajímají vás podrobnosti?

Hlavním pilířem činnosti společnosti Pronovo (sídlo České Budějovice) je výroba, prodej a servis vázacích prostředků a zdvihací techniky, ale také bezpečnost práce (zajištění osob nad volnou hloubkou a při práci ve výškách). Nedílnou součástí portfolia služeb jsou také revize, školení a odborné konzultace. Ty zajišťují kvalifikovaní odborníci, kteří prošli řádným školením u výrobců zastupovaných značek. Pronovo je držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009, který je garancí neměnné kvality služeb.

Prioritou společnosti je nabízet vysoce kvalitní vázací prostředky, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Buďme však trochu konkrétnější – jaké výrobky v široké nabídce společnosti Pronovo najdete?

Mezi vázací prostředky určené pro manipulaci s břemeny patří řetězové vazáky, vazáky z ocelových lan, přepravní úchyty, vázací body, kombinované a textilní vazáky.

Kategorie techniky pro zajištění osob obsahuje dynamická a statická lana, záchytné systémy, postroje a příslušenství.

Ucelenou nabídku si můžete prohlédnout na www.pronovo.cz, kde najdete veškeré aktuální katalogy ke stažení. Objednávat lze prostřednictvím e-mailu, telefonicky a osobně. Budete-li potřebovat jakékoliv další informace, nebojte se zeptat – odborné poradenství a pomoc při výběru je u Pronovo samozřejmostí. A pozor, vybrané produkty (bezpečnostní záchytné sítě a kotvící prvky) si můžete také pronajmout.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *