Byznys

Propracovaný textový obsah webu vám zvýší konverzní poměr!

Nabízíte prvotřídní služby nebo velmi levné a kvalitní zboží, disponujete webovými stránkami s moderním grafickým kabátkem, postarali jste se o komplexní marketing a „jste vidět“, ale neprodáváte? Někde se zřejmě stala chyba. Zeptáme se vás jen na jediné – kdo se postaral o textový obsah vašeho webu?

Internet je úžasný prodejní kanál a můžeme díky němu prodávat i na druhém konci světa. Ovšem za předpokladu, že nepodceníme ani jedno z kritérií, které jsou předpokladem úspěchu. Pro jistotu tedy ještě jednou. Samotný web nebo produkt, byť jakkoliv propracovaný, nezaručují dobrý konverzní poměr. O ten se postará především textový obsah.

Copywriting je poměrně podceňovaný, ale o to důležitější obor. Majitelé webových stránek mají za to, že než platit „pisálkům“ za pár normostran textu, raději obsah zpracují sami. Jenomže ne každý je rozený jazykovědec a za některé výplody by se styděl i žák základní školy. Nebudeme však chodit kole horké kaše. Máte-li problémy s konverzí i přesto, že jste do projektu investovali nemalou částku, vsaďte na profesionální texty. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat a pravděpodobně ušetříte i část nákladů, které byste museli vynaložit do propagace. Zkušení textaři totiž umí vykouzlit nejen poutavý, ale zároveň optimalizovaný text, který se bude líbit také vyhledávačům.

Nevíte-li o nikom, kdo by dokázal zpracovat texty v dostatečné kvalitě a navíc v šibeničním termínu, vsaďte na službu textovnik.cz, kterou provozuje internetová reklamní agentura webees.cz. Jednoduše si zvolíte požadované parametry a přehledný formulář vám obratem vypočítá konečnou cenu. Jediným kliknutím provedete objednávku a o zbytek se postarají spolehliví copywriteři, kteří za sebou mají stovky či dokonce tisíce normostran. Nezáleží na tom, jaké téma potřebujete zpracovat. Výsledek bude stát za to a investice se vám vrátí velmi rychle.