Finance

Provident nabízí kvalitní půjčky již od roku 1880

Potřebujete opravdu rychlou finanční injekci, ale z nějakého důvodu se nechcete obracet na banky? Vyžadujete individuální přístup, ale máte obavy z rizik, které jsou spjaty s nebankovními úvěry? V případě společnosti Provident se ničeho bát nemusíte.

Proč úvěr právě od Providentu?

Společnost Provident Financial s.r.o. v České republice působí od roku 1997, ale mateřská společnost Provident Financial vznikla ve Velké Británii již v roce 1880. Během své sedmnáctileté existence na českém nebankovním trhu využilo služeb přední nebankovním instituce téměř milion Čechů a mnozí z nich opakovaně. Mezi hlavní důvody, proč je půjčka od Provident tak oblíbená, patří individuální a korektní přístup k zákazníkům, dostupnost, osobní servis a v neposlední řadě také transparentnost. U Providentu váš nečekají žádné skryté poplatky a se všemi náležitostmi vás předem seznámí přidělený obchodní zástupce.

Není divu, že se úvěrový produkt dvakrát po sobě umístil na prvním místě v Indexu etického úvěrování, za kterým stojí organizace Člověk v tísni. Za zmínku stojí také 1. místo v anketě Zlatý měšec (Nejlepší úvěrová společnost).

Individuální přístp a dodržování etického kodexu

Společnost Provident půjčky schválí pouze klientům, kteří je budou schopni pravidelně splácet. K vyřízení proto budete potřebovat potvrzení o výši příjmů, nicméně se můžete spolehnout na shovívavost obchodních zástupců, kteří vám v případě nedostačujícího příjmu nabídnou maximální možnou částku. Problém nemusí znamenat ani případný záznam v registru dlužníků. Pracovníci společnosti vždy ctí etický kodex a každou žádost posuzují velmi citlivě.

Kolik vám Provident půjčí?

Provident půjčky poskytuje ve výši od 4 000 Kč do 80 000 Kč s volitelnou splatností od 45 do 100 týdnů (v závislosti na výši půjčky). K mání jsou dvě varianty a to bezhotovostní půjčka, která je vhodná pro klienty, kteří na finanční prostředky příliš nespěchají (peníze přijdou na účet do 13 dní) a hotovostní půjčka, díky které dostanete peníze na ruku ihned po podpisu smlouvy. Přikloníte-li se k hotovostní půjčce, musíte počítat s manipulačním poplatkem, jehož výši se samozřejmě dozvíte s předstihem.