Finance

Půjčte si až 150 000 Kč bez ručitele! Home Credit je sázka na jistotu!

Neuspěli jste s žádostí o bankovní půjčku a hledáte solidního nebankovního věřitele, který vám nabídne stejně výhodné podmínky? Chcete-li mít jistotu, že vám nebankovní instituce poskytne to, co vám slíbila, vsaďte na jistotu a obraťte se na prověřenou společnost Home Credit. Půjčka od Home Credit patří k nejoblíbenějším nebankovní finančním produktům vůbec a my vám její výhody prozradíme!

Home Credit je v české nebankovní sféře stálicí a klienti si ji oblíbili díky individuálnímu přístupu pracovníku, transparentním podmínkám půjčky a samozřejmě i příznivým parametrům. Výše úvěrového rámce začíná na 10 000 a končí na 150 000 Kč a protože jde o neúčelovou půjčku, je jen na vás, jakým způsobem půjčené peníze investujete. Můžete si za ně zařídit bydlení, vyrazit na dovolenou, ale také splatit závazky, které nepočkají.

Výška splátek je variabilní a pokud si to do jednoho měsíce od podpisu smlouvy rozmyslíte, můžete úvěr bezplatně zrušit. O půjčku lze zažádat z pohodlí domova, ale také na vybraných pobočkách České pošty, kde si lze výhodně a hlavně rychle vypůjčit až 40 000 Kč. A to bez poplatků a komplikované administrativy. Nejvíce zákazníků však volí rychlé a komfortní vyřízení online.

Home Credit toho má v rukávu mnohem více. Potřebujete-li okamžitou finanční rezervu, kterou můžete kdykoliv využít, mohla by se vám hodit kreditní karta s revolvingovým úvěrem do výše až 100 000 Kč.

Home Credit je sázka na jistotu. Nenechte se napálit úvěrovými predátory a využijte půjčku, která svými parametry předčí řadu bankovních produktů. Home Credit je navíc jedním ze členů ČLFA, která reguluje podmínky nebankovních společností ve prospěch spotřebitelů.