Volný čas

Recenze Aldigo.com: Konečně bezpečné místo, kde najdete placené společnice

Sháníte placenou společnici, ale máte strach, že se dostanete do nepříjemných problémů, které s prostředím „holek na sex“ tak nějak souvisí? Tím spíš, pokud se má jednat o slečnu na úrovni – třeba jako společnost na obchodní cestu. Díky projektu Aldigo si můžete oddechnout. A nejen vy, unikátní systém zjednodušuje život klientům i ženám. Za projektem stojí zkušení internetový podnikatelé Matěj Jačka a Tomáš Mráz. Jejich kamarád také nemohl najít vhodnou společnici, a tak se zrodila myšlenka na vybudování unikátní aplikace.

Projekt šitý horkou jehlou? To určitě ne

Sjednávání placených schůzek není jednoduché pro žádnou stranu. Proto vzniklo Aldigo, které proces maximálně zjednodušuje. Projekt stál přes dva miliony korun a byl spuštěn po téměř ročním testování. Okamžitě se registrovalo několik tisíc uživatelů a stovky dívek.

Bezpečnost a soukromí především

Nutno zdůraznit, že Aldigo není obyčejný systém pro zprostředkování komunikace mezi společnicemi a klienty. Tvůrci si dali za cíl vytvořit bezpečnější prostředí, ve kterém by nehrozilo zneužíváním, vydírání a vyhrožování. Tedy typické nešvary erotického byznysu. Osobní odpovědnost, svoboda a rovnoprávnost jsou důležitými předpoklady oboustranné spokojenosti, což se povedlo na výbornou. Za zmínku stojí také to, že Aldigo umožňuje ženám využít sociální, právní a zdravotní pomoci.

Naprosto intuitivní sjednávání schůzek

Z uživatelského hlediska je portál velmi přehledný. Moderní design bez zbytečných prvků usnadňuje vyhledávání dívek a celkově šetří čas oběma stranám. Stačí definovat své požadavky a najít holky na sex, které se nachází v bezprostředním okolí. Plánování schůzky opravdu nemohlo být jednodušší.

  • Rychlost registrace
  • Přehlednost
  • Bezpečnost
  • Nabídka dívek
4.8

Shrnutí

Portál Aldigo.com se bezesporu zasadil o změnu trhu s erotickými službami- Vývojáři však neusínají na vavřínech a chystají další nové funkce, díky kterým budou placená setkání ještě lepší. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, službu určitě vyzkoušejte. Budete nadšení!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *