Finance

Recenze finpůjčka24: Rychlá půjčka před výplatou může pomoct i vám

Dostat se do špatné finanční situace je snadné, ale mnohem složitější je z ní elegantně vybruslit. Pokud čekáte, než vám na účet dorazí výplata nebo peníze z jiného zdroje a musíte urgentně uhradit složenku či jiné výdaje, mohla by vám pomoct rychlá SMS půjčka online. Můžete o ni zažádat ve třech jednoduchých krocích a to z pohodlí domova. Představíme vám řešení, které patří mezi nejvýhodnější nabídky v segmentu rychlých nebankovních půjček.

Bez příjmu a registru

Rychlá půjčka nese název finpůjčka24 a funguje na principu populárních SMS půjček. Mezi největší výhody patří možnost vyřízení bez osobní schůzky, velmi rychlý proces schválení, ale také skutečnost, že nebudete muset doložit potvrzení o příjmu či shánět ručitele. Šanci mají i žadatelé se škraloupem v registru dlužníků. Půjčky je velmi dostupná, ale v žádném případě o ni nežádejte, pokud ji nebudete schopni včas splatit.

Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho?

Finpůjčka24 je nastavena tak, aby lidem pomohla překlenout kratší časové období. Tomu odpovídá i výše půjčky od 1 000 Kč do 8 000 Kč. Oproti většině konkurenčních půjček před výplatou tak můžete získat i na poprvé poměrně vysokou částku. Doba splatnosti je volitelná a může trvat od 7 do 35 dní. Dlužnou částku poté uhradíte jednorázově ve prospěch účtu JK Financial s.r.o. (poskytovatel půjčky).

A teď to hlavní. Jak o finpůjčku24 zažádat? Zmínili jsme, že vše zvládnete ve třech jednoduchých krocích:

1. Nastavíte požadovanou výši půjčky na kalkulátoru

2. Vyplníte registrační údaje a odešlete žádost

3. Vyčkáte na posouzení a v případě kladného vyřízení obdržíte peníze na účet

O finpůjčku24 lze zažádat také prostřednictvím SMS zprávy. Stačí, když zašlete zprávu v požadovaném tvaru, poté obdržíte unikátní kód a do hodiny potvrdíte žádost další SMS zprávou s daným kódem.

Rychlá půjčka před výplatou finpůjčka24 je naprosto transparentní a veškeré smluvní podmínky najdete na webových stránkách www.finpujcka24.cz. Jedinou nevýhodou je vyšší RPSN, které je ovšem pro segment krátkodobých nebankovních úvěrů naprosto běžný.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *