Zdraví

Recenze: NUKE FORTE – doplněk stravy s nukleotidy

Zdá se vám, že se „nezastavíte“? Jste od rána do večera takříkajíc v jednom kole? Stres v práci, spousta starostí doma a do toho dalších tisíc neodkladných záležitostí. Ale kde brát energii, která by vám pomohla překonat každodenní nástrahy? Můžete pít hektolitry kávy, doplňovat hladinu kofeinu a taurinu energy drinky, ale ve finále budete tak jako tak vyčerpaní a bez nálady. Organismus jen tak neošidíte a nezbude vám, než se poohlédnout po opravdu efektivním řešení? Je libo pár nukleotidů?

Spousta lidí se snaží nedostatek energie vyvážit zvýšeným příjmem potravy a omezením náročných aktivit. Jenomže to není cesta, která vede k lepší kondici. Naopak s sebou nese riziko vážných zdravotních problémů – obezitou počínaje, nejrůznějšími civilizačními chorobami konče. Chcete-li se cítit fit, musíte od základu změnit životní styl. A v lepším případě zajistit zvýšený příjem nukleotidů.

Proč náš organismus potřebuje nukleotidy?

Ale co si pod nukleotidy představit? Jde o základní prvky DNA a RNA nukleových kyselin, které se vyskytují v jádrech našich buněk a důležitých enzymech, které naše tělo potřebuje ke správnému fungování. Nedávné studie předních odborníků potvrdily, že se bez nich lidský organismus neobejde a zajistíme-li tělu zvýšený přísun, zlepší se imunitní systém, regenerační schopnost tkání, metabolismus a v neposlední řadě i psychika. Údajně by se měly užívat také před očekávanou epidemií infekčních chorob (chřipka apod.).

Nukleotidy vstřebáváme z běžné stravy, ale bohužel jen ve velmi malém množství. Jste-li pravidelně vystavováni psychické nebo fyzické zátěži, měli byste zvážit pravidelné užívání doplňku stravy, díky kterému organismus získá adekvátní množství nukleotidů.

Nukleotidy vám doplní NUKE FORTE

Mezi absolutní špičku patří NUKE FORTE – doplněk stravy, který obsahuje také další látky, které organismus pořádně „nakopnou“. Například vitaminy C, B a zinek – účinná ochrana buněk před oxidativním stresem. Je vhodný pro sportovce, vytížené podnikatele pro každého, kdo potřebuje pořádnou porci energie. O složení, doporučeném dávkování a ceně se dozvíte na www.nukeforte.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *