Zdraví

Recenze Optik do domu: Unikátní služba, která šetří čas i peníze

Máte problémy se zrakem? Jasně, kdo je v dnešní době nemá… Jenomže kde vzít čas na preventivní prohlídku? Pokud je váš časový harmonogram nabitý k prasknutí, pak vás stoprocentně zaujme unikátní služba Optik do domu.

Ignorovat své zdraví se nevyplácí. Představte si, že jednoho krásného dne přestanete vidět úplně. Všechny ty pěkné věci si bude moct jen osahat (což v některých případech není tak špatné…) a oči vám zbudou tak maximálně pro pláč.

Faktorů, které ovlivňují náš zrak, je spousta. Mohou to být geny nebo třeba přílišná námaha v práci (např. celodenní vysedávání před monitorem). Ať už jsou však důvody vašich potíží jakéhokoliv charakteru, měli byste je řešit. Kvůli brýlím se vám nikdo posmívat nebude a naopak z nich můžete těžit. Vhodně zvolené „okuláry“ se stanou vašim stylovým doplňkem.

Vraťme se však k výše zmíněné službě Optik do domu. V čem spočívají její výhody a proč byste ji měli využít i vy?

brýlePrincip je velmi jednoduchý. Nebudete muset do optiky – optický poradce totiž dorazí až k vám domů. Přiveze s sebou kolekci brýlí, které si vyzkoušíte a vyberete si model, který vám padne jako pr… zadek na hrnec. Návštěva je zdarma a je jen na vás, jestli se nakonec rozhodnete pro nákup, nebo budete nadále mžourat jako krtek.

A co je ještě lepší? Optik do domu nabízí mnohem nižší ceny než běžné kamenné optiky. A rozhodně to není kvůli mrzké kvalitě brýlí. Právě naopak – dodává brýle přímo od výrobců za velkoobchodní ceny a mimo to i vlastní exkluzivní značky (Icona a Jovita). Firma navíc nemusí utrácet za reklamu, protože se koncept služby propaguje sám. Jde o finalistu renomované soutěže živnostník roku 2012, která se vysílala na ČT24.

Jste z toho mírně zmatení? Tak ještě jednou, v klidu.

  1. optický poradce k vám přiveze kolekci brýlí
  2. změří vám dioptrie a pomůže s výběrem
  3. brýle si v domácím prostředí, bez jakéhokoliv stresu, vyzkoušíte
  4. hotové brýle (musí se vyrobit na míru) budete mít za pár dní doma

Tak co vy na to? Optik do domu je moderní služba, která je šitá pro lidi trpící nedostatkem času. Tedy pro drtivou většinu poloslepců. Dalším důvodem, proč si domů pozvat poradce, je také úspora financí. Můžete využít příspěvek od pojišťovny a pořídit si kompletní dioptrické brýle až o 50 % levněji. A aby toho nebylo málo, dostanete k nim pevné pouzdro s čistícím hadříkem zdarma.

Zakladatel služby Optik do domu vycházel z vlastní zkušenosti. V oboru se pohybuje velmi dlouho a často ho oslovovali známí, kteří potřebovali nové brýle. Brzy zjistili, že stejnou kvalitu a moderní design mohou dostat i za mnohem nižší cenu než v kamenné optice. A tak se zrodil revoluční nápad, který u nás neměl obdoby. Další informace najdete na OptikDoDomu.cz.