Byznys

Reklama musí být VIDĚT, jinak nemá smysl

Marně přemýšlíte nad tím, proč je konkurence o krok napřed a to i přesto, že nenabízí tak kvalitní služby za skvělé ceny jako vy? Možná je jen více vidět. Neváhá investovat do reklamy, která jejich značku dostane na oči potenciálních zákazníků a ti, místo aby hledali výhodnější alternativu, využívají jejich služeb. Otázkou tedy je, jak oslovit co nejvíce zákazníků a přitom neutratit více než je bezpodmínečně nutné. Odpověď vás možná překvapí – i dnes perfektně funguje velkoplošný tisk, který je nejrozšířenější formou tištěné reklamy vůbec. Působíte-li v Brně a okolí, máme pro vás dobrou zprávu. Máme tip na někoho, kdo má s velkoplošnou reklamou bohaté zkušenosti.

Velkoplošný tisk aneb čím větší, tím lepší

Společnost Neon Burianová zajišťuje velkoplošný tisk pro interiérové i exteriérové účely a to od velkoplošné reklamy na štítu domu, reklamního banneru až po reklamní plachty. Pro dosažení lepší viditelnosti tisk probíhá na velkoplošné tiskárně a pro zvýšení odolnosti vůči mechanickému poškození a poškození povětrnostními vlivy lze zalaminovat.

Velkoplošného tisku se využívá také v souvislosti s tiskem na malířské plátno, které se promění v originální obraz dominující v kanceláři nebo obchodě. Samozřejmostí je také potisk samolepících fólií, které lze využít jako polepy aut, prosklených výloh nebo expozic.

Světelná reklama v noci nespí

Neon Burianová vás dostane do podvědomí kolemjdoucích i v momentě, kdy padne tma. Nezapomínejte, že ani konkurence nikdy nespí a není jediný důvod, proč by měla právě vaše reklama v noci odpočívat. Nechte si vyrobit světelnou reklamu, která využívá nových technologií – vysoce svítících LED diod, které jsou velmi úsporné a velmi douho vydrží. Světelná reklama od Neon Burianová může mít libovolnou podobu a je jen na vás, jestli si necháte vyrobit světelný nápis nebo logo z 3D písmen, nebo vsadíte na staré známé neonové trubice. Spokojeni budete tak jako tak a využijete-li realizace „na klíč“, nebudete se muset starat ani o výtvarné zpracování, montáž a průběžnou údržbu.

Společnost Neon Burianová bedlivě sleduje aktuální trendy a vaše reklama „půjde s dobou“. Jak vypadá velkoplošná nebo světelná reklama v praxi, se můžete podívat na webu www.neon-b.cz, v sekci „Realizace“. Tak na co ještě čekáte? Nechte si vyrobit reklamu, díky které budete VIDĚT!