Skvělé tipy

Ruleta a snadný přivýdělek? Více vyděláte na brigádě v Tescu…

Hledáte snadný přivýdělek a to nejlépe z pohodlí domova? V posledních letech se na internetu objevují nejrůznější webové stránky, podle kterých lze velmi jednoduše vydělávat prostřednictvím rulety. Spamy, které lákají důvěřivce, se objevují také v diskuzních fórech prestižních zpravodajských portálů. Možná jste na ně narazili i vy a v hlavě vám začal hlodat onen červíček. Co když je to pravda a ruletou skutečně vydělávat lze? Nebudeme vás dlouze napínat. Pravda je totiž někde uprostřed. Vsáváte-li každý den pravou nohou, osaháváte kominíky a nosíte po kapsách kilogramy čtyřlístků, skutečně ruletou, respektive i jinou hazardní hrou, vydělávat můžete. V opačném případě se připravte na to, že prohrajete i kalhoty.

Matematiku neporazíte

Ruletní systémy bohužel nefungují tak, jak o nich jejich autoři tvrdí. Důvod je prostý – teorie pravděpodobnosti nefunguje tak, jak je většinou vykládána a z dlouhodobého (máte-li štěstí) hlediska vás kasíno vždycky „dostane“. Matematika je holt matematika a nic proti ní nezmůžeme. Přesto všechno je ruleta online skvělý způsob, jak si zkrátit čas a pobavit se. Nehleďte na ni jako na zdroj příjmů a hrajte pro radost, třeba i bez vlastních žetonů. Většina profesionálních kasín umožňuje hraní i bez vkladu, takže si můžete vyzkoušet, jak byste v reálu uspěli. Přesto vás varujeme – hráči během bezplatného hraní sází úplně jinak než během hry s vlastními žetony. To že se vám podařilo zdesetinásobit původní částku ještě neznamená, že se vám to podaří s opravdovými penězi.

Chcete si i přesto zahrát?

Pokud si chcete zasoutěžit, zahrajte si skvělý turnaj v ruletě, který uspořádal portál icasina.com. Nemáte-li s hraním hazardních her žádné zkušenosti a v pravidlech tápete, najdete je přímo na webu. Nechybí ani testy ruletních systémů a tipy na prověřená kasína.