Skvělé tipy

Ruletu se nevyplácí sázet bezhlavě. Profíci používají důmyslné strategie!

Víte, jak se hraje baccarat? A co třeba karetní hra Trente et Quarante? Říká vám to vůbec něco? Pro člověka, který se v prostředí hazardních her nepohybuje, jde o nicneříkající názvy, ale to samé rozhodně neplatí o ruletě. Tu zná naprosto každý, byť ji v životě nehrál. Aby taky ne, vždyť je pomyslným symbolem luxusních kasín a evokuje představu zábavy vyšší společnosti. V každém případě jde o velmi zábavnou a nesmírně napínavou záležitost, která nedá spát nejednomu matematickému nadšenci.

Jak hrát ruletu a vyhrát?

V podstatě existují dva způsoby, jak sázet. Můžete žetony rozmístit náhodně a doufat, že se na vás usměje štěstí. A je možné, že vám náhodné sázky skutečně po několik spinů vyjdou, ale mnohem pravděpodobnější je, že o vklad přijdete.

Další možností jsou tzv. výherní strategie rulety. Tedy specifické postupy, které vychází z teorie pravděpodobnosti. Tyto ruletní systémy údajně dokáží eliminovat riziko prohry na minimum. Samozřejmě za předpokladu, že se budete držet ještě další a neméně důležitých pravidel.

Příkladem budiž pevně stanovené limity, ať už jde množství vyhraných nebo naopak prohraných žetonů. Profesionální hráči vám potvrdí, že ze všeho nejhorší je nutkání zvrátit hru v momentě, kdy jste se kvůli dlouhé špatné sérii dostali do „červených čísel“. Psychika hraje zásadní roli a dokážete-li se ovládnout, budete úspěšní.

Zajímají vás ruletní systémy a strategie? Víme, kde je najdete

Stoprocentně funkční návod na to, jak vyhrát v ruletě, bohužel neexistuje. Nicméně s pomocí výše zmíněných strategií vaše šance výrazně poroste. A dobrá zpráva je, že ruletní systémy nejsou „tajné“. Chcete-li si se dozvědět další informace, doporučujeme tématický portál www.casino-hra.cz, kde najdete množství užitečných tipů a detailní rozpisy strategií.

V každém případě se do hraní rulety nepouštějte bezhlavě a ověřte si funkčnost strategií v bezplatné verzi rulety. Můžete si ji zahrát i v renomovaných online kasinech, jejichž přehled najdete na výše zmíněném portálu. Přejeme hodně štěstí ve hře!

Pozn. Článek je určen pro čtenáře starší 18ti let. Má pouze informativní charakter a nenabádá ke hraní rulety za peníze. Hraním hazardních her riskujete ztrátu peněz a další újmy!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *