Dárky

S alkoholovými dárky je nudná oslava minulostí

Není nic horšího než nudná narozeninová oslava či párty. Pokud se v dohledné době na nějakou podobnou akci chystáte, můžete se zasloužit o to, aby byla zábava opravdu v plném proudu. Pomůže vám k tomu pestrý sortiment stylových her a dárků, které najdete ve virtuálních regálech internetového obchodu alkodarky.cz. Jak už napovídá sám název e-shopu, jde o vychytávky, které jsou nějakým způsobem spjaty s pitím alkoholu. A že je opravdu z čeho vybírat!

Tradiční hry v netradičním provedení

Člověče nezlob se, lodě, piškvorky či ruletu hrál už alespoň jednou v životě každý z nás. A co byste řekli jejich alkoholové verzi? Jinak poklidné hraní má díky netradičnímu zpracování zcela odlišný průběh. Skvělým příkladem je originální dárek v podobě alkoholových šachů. Šanci má opravdu každý a i ten největší mistr může prohrát se soupeřem, jehož doménou sice nejsou šachy, zato mu však nedělá problém i větší množství alkoholu.

Neméně zábavné jsou i další originální dárky. Milovníci piva ocení pivní helmy, které jsou k mání i v dámském (růžovém) provedení. Plechovky s pivem jednoduše upevníte přímo na helmu a zlatavý mok sajete skrze hadičky. Ruce vám zůstanou volné a budete se moct nerušeně krmit brambůrkami a jinými pochoutkami.

Spousta oslav se nese ve znamení maškarního bálu. Na alkodarky.cz seženete vtipné paruky, havajské sukně, ale i svítící tkaničky. A co teprve legendární plavky, které na sobě nosil Borat? Ty trumfne jedině převlek v podobě penisu.

Nemáte z čeho pít?

Hry, hračky a perfektní gadgety jsou pouze zlomkem toho, co vám mohou alkodarky.cz nabídnout. Samozřejmostí je i značné množství unikátních skleniček, sklenic a půllitrů, ze kterých vám budou nápoje chutnat mnohem více. Prodejce pamatuje i na spirituálně založené jedince. Pro ty má připravenou Bibli s tajnou schránkou. Není v ní ukryto nic víc, než stylová placatka s božským likérem. Alkoholové dárky jsou jednoduše zárukou toho, že se na párty nudit nebudete.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Your email address will not be published. Required fields are marked *