Finance

S žádostí o půjčku nespěchejte!

Nabídka finančních produktů je stále pestřejší a zájemci o půjčku, kteří se v produktech příliš neorientují, často nemají ponětí, že důkladným výběrem ušetří velmi zajímavé částky. Půjčky a další úvěrové produkty jsou na první pohled podobně, ale po bližším srovnání parametrů zjistíme, že se podstatně liší. Jak ovšem postupovat v případě, že nechceme trávit dlouhé hodiny srovnáváním jednotlivých nabídek? Stačí využít bezplatné služby známého portálu Ušetřeno.cz.

Ušetřeno.cz je jedním z projektů AdFinance.cz a nabízí komplexní srovnání půjček, spořících účtů, kreditních karet, pojištění a dalších produktů, na kterých můžete výrazně ušetřit. O portál se stará tým odborníků, kteří se k dané problematice vyjadřují i v televizi, tisku a dalších významných médiích. Ušetřeno.cz má k dispozici aktuální údaje, díky kterým je srovnání produktů zcela objektivní.

Proč srovnávat půjčky?

Odpověď je prostá – jedině díky srovnání půjček zjistíte, který z produktů je nejvýhodnější. A jen na Ušetřeno.cz najdete takové úvěry, které by vás, jakožto potencionálního žadatele, měly zajímat. Tedy všechny bankovní a prověřené nebankovní půjčky s menším i větším úvěrovým rámcem.

Nejde jen o srovnání úrokových sazeb, ale i dalších parametrů, které byste rozhodně neměli brát na lehkou váhu. Díky srovnání zjistíte, že i půjčka s nižší úrokovou sazbou může být dražší než ta, která je na první pohled méně výhodná.

Proč srovnávat kreditní karty?

Opět stejná písnička. I kreditní karty mají svá specifika a díky Ušetřeno.cz zjistíte, že se na trhu vyskytují karty, které jsou pro vás šité na míru. K většině kreditek se váží speciální bonusy, které se však nevyplatí každému. Už dávno neplatí, že kreditní karta slouží pouze jako finanční rezerva formou revolvingového úvěru. Mnoho držitelů ji využívá jako alternativní zdroj financí a zatímco zhodnocuje vlastní peníze „bokem“ na výhodném spořícím účtu. Srovnání kreditních karet se jednoduše vyplatí.

Co na Ušetřeno.cz nenajdete?

Na Ušetřeno.cz nenajdete to, co se nevyplatí srovnávat. Tedy neprověřené a nevýhodné finanční produkty, které vás mohou dostat do ještě větších finančních problémů. A abychom nezapomněli, na webu nechybí ani Česká spořitelna půjčka kalkulačka, na které si můžete vypočítat výši splátek. A proč právě kalkulátor na půjčku od „České“? Protože patří k vůbec nejžádanějším bankovním úvěrům…