Bydlení

Samolepky na stěnu – vyšperkujte si bydlení snadno, rychle a levně!

Nebaví vás stereotyp a rádi byste svému bydlení vdechli originální atmosféru? Pořídili jste si nový nábytek, vymalovali, ale stále to není to pravé ořechové? Možná vás to překvapí, ale celkový dojem můžete umocnit „obyčejnými“ samolepkami. Sledujete-li moderní trendy, jistě vám přítomnost unikátního designového prvku neunikla a zřejmě jste na něj narazili i během návštěvy u svých známých. Nebo jste si mysleli, že originální motiv, který dominoval stěně v obývacím pokoji, je součástí výmalby? Není divu, samolepky na zeď totiž s podkladem perfektně splynou a tvoří jednolitý celek.

Samolepky na stěnu jsou fenomén, který se okamžitě zařadil mezi zlatou klasiku mezi dekoracemi. Díky obrovskému spektru motivů jim přišly na chuť všechny generace a jistě si na jejich přítomnost rychle zvyknete i vy. Nenechte se odradit nezáživnými a stále se opakujícími motivy samolepek, které nabízí většina prodejců a zamiřte do e-shopu SamolepkyNaZeď.cz. Vzhledem k tomu, že jde o výrobce, o jehož portfolio originálních samolepek se stará tým profesionálních designérů, budete z nabídky nadšení. Ze stovek motivů v rozličných barevných a velikostních variací se vám jistě podaří vybrat takové, které budou dokonale korespondovat se zbytkem interiéru.

Kocky

Samolepky jsou sice primárně určeny na stěnu, ale ani tou jejich využití nekončí. Vinyl, ze kterého se samolepky vyrábí, je předurčil také na kachličky do koupelny a stejně tak s nimi můžete zkrášlit i ledničku nebo nábytek. Samolepky lze nalepit i na dveře či okna a jakmile vám začnou vadit, jednoduše je sundáte. Nebo jsme se zapomněli zmínit o rychlé a nenáročné aplikaci? Jedinou bariérou je nerovný povrch, na kterém samolepky nevypadají dobře.

A jak je to s nabízenými motivy? Je jich víc než dost a výběrem strávíte minimálně jedno odpoledne. Orientaci vám usnadní přehledná kategorizace, což ovšem neznamená, že dekorativní fólie na okna nelze nalepit na dveře vaší lednice.

Milovníky přírody potěší přítomnost klasických samolepek s motivy květin, rostlin a stromů, které navodí příjemnou jarní či letní náladu i během chladných zimních měsíců. Pro sportovní nadšence je připravena unikátní série samolepek se sportovními motivy v podobě log známých fotbalových klubů a siluet sportovců. A nechybí ani pestré spektrum samolepek do dětského pokoje a jména či nápisy. Neradi bychom se opakovali, ale na SamolepkyNaZeď.cz si každý najde to své.

Výrobce nás překvapil nejen úžasnými samolepkami, ale také cenou. Ta ani navzdory vysoké kvalitě není vyšší než u konkurence a pokud při nákupu do poznámky zadáte identifikátor v podobě názvu našeho webu (tedy „www.neutralne.cz“ nebo třeba jen „neutralne“), dostanete ke každé samolepce jednu zdarma. A protože se blíží Vánoce, budete mít o starost méně – samolepka je krásný dárek, který potěší téměř každého.

Lednice