Zdraví

Schindeleho minerály: „Kamenné zdraví“, se kterým má většina lidí vynikající zkušenosti

Má-li náš organismus stoprocentně fungovat, nesmíme mu odpírat důležité látky. A podobně je to i u zvířat. Také váš pes potřebuje množství minerálů a stopových prvků, které mu dodají na vitalitě a pozitivně podpoří jeho vývoj. A jak by se vám líbilo, kdybyste mohli společně se svým čtyřnohým přítelem užívat jeden a ten samý doplněk stravy? Představíme vám produkt, který v České republice vyzkoušely desetitisíce a dost možná i statisíce lidí. Slyšeli jste již o Schindeleho minerálech?

Není tajemstvím, že všeho moc škodí a to samé platí také o minerálech a stopových prvcích. To, že potravinové doplňky neškodí, bereme jako samozřejmost. Ale ruku na srdce – můžete o některém z produktů, které jste již v minulosti vyzkoušeli, prohlásit, že vám opravdu pomohl? Schindeleho minerály patří mezi doplňky stravy, které se obejdou bez nákladné propagace v médiích. Fungují a proto se propagují sami, respektive o nich rozšiřují povědomí spokojení uživatelé.

Co jsou Schindeleho minerály?

Schindeleho minerály mají podobu kamenné moučky, která je bohatá na minerály a stopové prvky. Nespočet studií dokazuje, že lidský (i zvířecí) organismus tyto látky potřebuje, ale v přemíře naopak škodí. Studie z roku 1994 dokazuje, že složení a množství látek v 6 g Schindeleho minerálů (jedna čajová lžička) je při každodenním užívání zdravotně nezávadná.

Účinky na zdraví

A jak Schindeleho minerály pomáhají v praxi? Velmi účinné jsou při léčbě artrózy, zmírňují nebo potlačují padání vlasů, detoxikují organismus, posilují klouby a mají spoustu dalších pozitivních účinků. Nedají na ně dopustit veterináři a chovatelé, kteří je podávají z preventivních i léčebných důvodů.

Chcete-li se o Schindeleho minerálech dozvědět další informace a případě si je i rovnou objednat, poohlédněte se po nich ve specializovaném e-shopu www.mujmazlik.cz.