Skvělé tipy

Šetřit na stavebních materiálech se nevyplácí!

Léto je ideální doba k tomu, abychom dokončili to, co jsme nestihli loni a začali s dalšími úpravami. Pokud se chystáte pokračovat ve zvelebování svého bydlení i vy a stojíte před pokládkou podlahy, realizací fasády či jakoukoliv jinou stavební prací, v žádném případě nepodceňujte výběr materiálů. Na těch se totiž snažíme ušetřit nejvíce, ale počáteční pocit úspory se vytratí v okamžiku, kdy zjistíme, že kvůli nevhodně zvoleným (tedy příliš levným a nekvalitním) materiálům musíme celý proces opakovat. Ušetřit se dá i jinak – třeba při výběru dovolené. V případě stavebních materiálů však buďte důslední a nespokojte se s ničím jiným než s tím nejlepším.

A když jsme u toho nejlepšího, nebojte se sáhnout po produktech s logem MUREXIN. Firma, která vyrábí fasádní barvy, laky, lepidla, nátěry a jinou stavební chemii, byla založena již v roce 1931 a téměř okamžitě si vydobyla skvělou pověst. Prvopočátky její existence sice patřily především ochraně staveb, ale netrvalo dlouho a začala se prosazovat i jako dodavatel a výrobce stavební chemie.

MUREXIN neváhá investovat obrovské sumy do výzkumu, neboť bez investic nelze dosáhnout stoprocentních výsledků. S ohledem na zvyšující se nároky moderního stavitelství to v dnešní době platí dvojnásob.

V roce 1995 se firma MUREXIN spojila se společností Furtenbach a došlo ke vzniku společnosti Furtenbach GmbH. Následně převzala firmu Durlin – Wegin, jednoho z tradičních výrobců barev a laků, a začala nabízet kompletní sortiment z jediného místa.

A proč si v širokém spektru výrobců vybrat právě nátěry, lepidla a další stavební chemii MUREXIN? Firma investovala nejen do vývoje produktů samotných, ale také do automatizace svých výrobních linek. Výroba není tak nákladná a výsledné produkty jsou v poměru ceny a kvality bezkonkurenční. Ať už se chystáte na menší rekonstrukci nebo v oboru stavebnictví podnikáte, na stavební chemii MUREXIN se můžete vždy spolehnout. Kompletní sortiment produktů najdete na webu www.murexin.cz.