Bydlení

Sháníte stylový nábytek? Víme, de se po něm poohlédnout!

Co je na zařizování bydlení to nejzábavnější? No přece pátrání po novém nábytku! Pokud se vyžíváte v nakupování, máme pro vás perfektní tip. Našli jsme kombinaci kvality, cenové dostupnosti a nejnovějších designových trendů na jednom místě. Známý prodejce Nábytek-elegance.cz nabízí tisíce položek a nyní dává časově omezenou akci na nábytek 2+1 zdarma. Zákazníci, kteří zakoupí dvě položky, mají třetí jen za polovic. K tomu připočítejte poštovné zdarma při nákupu na 9 999 Kč a odbornou montáž přímo u vás doma.

Abychom vás naladili na správnou nákupní vlnu, vytipovali jsme pro vás pár zajímavých kousků. Naší redakci nejvíce zaujal právě tento nábytek

Čalouněná postel ATHENA 2

Jak se asi spalo bohům na bájné řecké hoře Olymp? To můžete zjistit poměrně snadno. Pořiďte si luxusní koženou čalouněnou postel ATHENA 2 a zažijte perfektní nirvánu pokaždé, když na ni ulehnete. Postel je vyrobena z kvalitních materiálů, potahová látka se nešpiní a odolá oděru. Na pohodlném polstrovaném čele se můžete kdykoliv opřít při sezení.

Postele jako ATHENA 2 jsou ozdobou každé ložnice. Bílá kůže je elegantní a lze ji sladit s jakoukoliv další barvou. A když si vyberete vhodnou matraci, budete se vám spát jako v nebi…

postel

Rozkládací pohovka MINI MARGOT

Sháníte praktickou rozkládací pohovku, která nezabere příliš mnoho místa? MINI MARGOT patří mezi sedací soupravy určené do moderních bytů s menšími prostory. Již na první pohled vypadá poněkud netradičně a přesně taková taky je – design je někde na pomezí mezi retrem a minimalismem. V každém případě bude lahodit vašim očím a jakmile na ni usednete, nebudete své volby litovat. Mimo to se hodí i pro příležitostné spaní.

Sedák tvoří výplň z polyuretanové pěny a pružina typu bonell. Zajímavý vzhled pohovky umocňují kovové nožičky.

sedacka

Pokud se vám naše redakční tipy líbily, podívejte se na www.nabytek-elegance.cz i na ostatní sortiment!