Reklama

Stříbrné mince

Přemýšlíte o tom, kam vložit svoje peníze? Investujte je do stříbra.

Ubytování na Slovácku

Ubytujte se v stylovém rodinném penzionu umístěném v srdci Slovácka.

ŽĎAS - průmyslové stroje

Spolehlivý výrobce kvalitních zařízení pro zpracování kovového odpadu

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Skládací skladovací kontejner: Vskutku multifunkční pomocník, na kterého nedáte dopustit

Věci se postupem času hromadí a místa postupně ubývá. Proto je vhodné je alespoň jednou za čas zredukovat a zbavit se všeho nepotřebného. Jenomže jak už to tak bývá, většinu z nich potřebujete, případně pro ně budete mít využití v budoucnu. Naštěstí existuje elegantní řešení, které vám doslova vytrhne trn z paty. Že již nemáte skladovací prostor v garáži ani v zahradní chatce, vůbec nevadí – pořiďte si skládací skladový kontejner a nadobro své problémy s nedostatkem místa vyřešte. Mobilní konstrukce má navíc velmi pestré využití a bude se vám hodit i pro jiné účely.

Kontejner, ale i garáž, přístřešek a…

Skládací skladovací kontejnery jsou primárně určeny pro uskladnění zahradní techniky, strojů, nářadí a mnoha dalších věcí. Co v nich uskladníte vy, je jen na vás – v případě kvalitně zhotovené konstrukce se o bezpečí svého majetku nemusíte bát.

Kontejner však můžete bez obav použít také jako přístřešek na kola. Nemáte-li pro ně místo v garáži, zkrátka je umístíte zde. Pak vám jistě přijde vhod příslušenství v podobě nájezdové rampy a vhodný regálový systém.

Ale co když nemáte ani garáž? Nechcete-li svůj vůz nechávat napospas rozmarům počasí, opět vám přijde vhod kovový skladovací kontejner. Samozřejmě s bezpečnostní závorou pro efektivnější zabezpečení boxu. Stejně dobře kontejner využijete také pro ustájení motocyklu či čtyřkolky.

Aby toho nebylo málo, multifunkční skladovací kontejner využijete i jako skladiště dřeva na topení. Snadno tak zajistíte, aby bylo v suchu a připraveno pro okamžité použití.

A jistě vás napadnou mnohé další způsoby využití. Možná si z boxu uděláte menší kutilskou dílnu…

Vyberte si správné rozměry

Skladovací kontejnery jsou k mání v různých rozměrových variantách. Od nejmenších 2,25 m až po 6 m a speciální boxy včetně kontejnerů s nadstandardní vnitřní výškou. Vybrat si můžete u známého českého výrobce Kovobel na www.kovobel.cz, kde najdete také praktický videotutoriál – návod, jak kontejner snadno složit.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *