Bydlení

Skleněné obklady na míru budou vašemu interiéru slušet!

Cílem každé rekonstrukce je funkční, praktický a vizuálně přitažlivý interiér. Těmto vysokým nárokům plně odpovídají moderní skleněné prvky na míru. Sklo, ať už v podobě skleněných obkladů, stěnových příček nebo třeba kuchyňských pracovních desek, nastolí jedinečnou atmosféru, které se nenabažíte ani po letech.

Skleněné obklady patří mezi nejatraktivnější architektonické prvky. Stále častěji se objevují v koupelnách a za kuchyňskými linkami. Mohou zcela nahradit klasické keramické obklady a stejně dobře je doplnit.

Poznejte výhody skleněných obkladů

Důvodem pro masivní rozšíření skleněných obkladů samozřejmě není „jen“ přitažlivý vzhled, ale také další vlastnosti. Nenáročná montáž, snadná údržba a vysoká úroveň hygieny – to jsou pádné argumenty, kvůli kterým byste měli zvážit přítomnost skla ve vaší domácnosti i vy.

Vrátíme-li se zpět k hygieně, výhodu je již samotná velikost obkladů. Vzhledem k absenci většího množství spár je údržba jednodušší. Mimo to na povrchu sklad ulpívá méně nečistot než na keramice. To samé platí o usazovaní plísní, což oceníte především v koupelně.

V praxi se sklo nepoužívá jen k výrobě obkladů. Lepené sklo nachází využití jako pochozí plochy a schodišťové stupně. Z jednotlivých skel lze tvořit zajímavé barevné kombinace a regulovat průhlednost při zachování průsvitnosti.

Obraťte se na profesionály, kteří sklu opravdu rozumí

Skleněné prvky jsou nadčasové a skvěle si rozumí s ostatními materiály. Nezávisle na stylu vašeho bydlení jde o skvělou volbu, které nebudete litovat. Ať už dáte sklu roli dominantního materiálu nebo zajímavého detailu, výsledek vždy stojí za to a ve všech ohledech předčí vaše očekávání.

Chcete-li se o skleněných obkladech a barevném skle na míru dozvědět další informace, pokračujte na www.hm-sklo.cz. Odborníci z HM-sklo zajišťují kompletní dodávku materiálu a realizaci. Zbrusu nové skleněné obklady můžete mít doma již za 10 pracovních dní od vyřízení objednávky!

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • V případě realizace skleněného obkladu doporučuji určitě kalené sklo. Je sice o něco málo dražší, ale odolnost vůči praskání a mechanickému poškození je několikanásobně (cca 5x) vyšší.
    Milan Kafka, GLASS VISION