Auto-moto

Sníte o stovkách koní pod kapotou? Máme pro vás řešení… RC modely!

Milujete rychlá kola a již od útlého dětství sníte, že vám v garáži zaparkuje Ford Mustang, Toyota Supra nebo pořádný offroad, se kterým zdoláte ten nejnáročnější terén? Podobné sny má i spoustu ostatních lidí, ale většině se rozplynou společně se založením rodiny. Místo naleštěné „káry“ se stovkami koní pod kapotou je najednou důležitější hypotéka, společné dovolené a další věci, které zkrátka k životu patří tak trochu víc než jen požitek z jízdy. Lačné pocity po rychlosti však přetrvávají i nadále a s přibývajícími roky naděje na vysněné auto postupně mizí. Naštěstí existuje způsob, jak si svůj dávný sen alespoň do jisté míry splnit. Chcete vědět, jak?

Návod jak rychle a bez námahy vydělat miliony na supersportovní vůz vám bohužel neprozradíme. Ne, že bychom si ho střežili pro sebe – jednoduše ho neznáme… Ale nasměrujeme vás na specializovaný internetový obchod www.rcpark.cz, který provozuje společnost W-company s.r.o. A jak už je z názvu patrné, najdete v něm legendární hračky pro děti a (především) jejich tatínky. Nebo jste snad kromě opravdového sporťáku netoužili i po vymazleném autu na ovládání?

RC modely aut sice jízdu v jejich reálných předlohách nenahradí, ale zažijete s nimi tolik zábavy a vzrušení, že alespoň na chvíli zapomenete na to, že ve vaší garáži neodpočívá BMW M3, ale „jen“ obyčejná Škoda Octavia.

baja rc

RCpark.cz jsme si nevybrali náhodou. Nejde jen o široké spektrum modelů všech typů, ale také to, že se prodejce v oboru pohybuje řadu let, disponuje kamennými pobočkami a rád vám poradí s výběrem. A kromě toho disponuje i kompletním příslušenstvím a náhradními díly. Vraťme se však k RC modelům jako takovým. Zajímá vás, jaké libůstky na vás v e-shopu čekají?

V nabídce najdete cestovní,silniční a závodní speciály, monster trucky, crawlery, truggy a buggy vozy, ale také nákladní auta. Vyberou si naprostí začátečníci, kteří do tajů RC modelů teprve pronikají, ale i zkušení profesionálové. Pro ty jsou připraveny modely v měřítku 1:5 s velmi výkonnými spalovacími motory. Za zmínku však stojí také RC modely letadel, vrtulníků, tanků, vznášedel, raket a stavebních strojů. I mezi těmi najdete opravdové skvosty, díky kterým se octnete zpátky v bezstarostném dětství.

Tak na co ještě čekáte? RCpark.cz je opravdový specialista, který nabízí RC modely za přijatelné ceny. Udělejte si radost a splňte si dávný sen o pořádném automobilu!

tanky