Móda

Snowboardový outfit, který vám bude každý závidět

Venku mrzne až praští. No a? To je přesně to, na co milovníci zimních sportů čekali! Pokud jste i vy s napětím sledovali, jak rtuť v teploměru klesá k minusovým hodnotám a hltali každou zprávu o sněhové nadílce, můžete být spokojeni. Tuzemské skiareály uvádí do provozu oblíbené sjezdovky, čehož by byla škoda nevyužít. Protože ani se nenadějeme a z bílé pokrývky nezbude vůbec nic…Ještě předtím, než vyrazíte na lyže nebo snowboard, byste však měli zkontrolovat šatník. Zdolávat sjezdovky v Boratových plavkách je sice těžká frajeřina, ale mnohem příjemněji vám bude v něčem, co vás dokonale ochrání před mrazem. A my jsme pro vás našli outfit, který je nejen funkční, ale navíc i skvěle vypadá.

Envy – oblečení, ve kterém se na svahu neztratíte

Zimní bunda na snowboard musí splňovat hned několik podmínek. Měla by dokonale izolovat, nepromoknout a zaujmout neotřelým designem. Když už na svahu nezaujmete svým uměním ovládat prkno, alespoň si neutrhnete ostudu před módní policií…Ale teď vážně. Rádi bychom vám představili oblečení ENVY, které je na trhu poměrně krátce (od roku 1998), ale i přesto si ho oblíbili příznivci sněžných sportů v celé Evropě i ve světě. Důvod je prostý, zakladatelé firmy byli extrémní sportovci, kteří se rozhodli oživit trh vlastní značkou. Výsledkem je vyladěné a designově dokonalé oblečení, které je vhodné nejen na zasněžené svahy, ale i každodenní nošení. Sortiment zahrnuje nejen pánské a dámské bundy na lyže a snowboard, ale i kalhoty, funkční prádlo, mikiny, vesty a trička. Vraťme se však zpátky k bundám, protože ty považujeme za nejdůležitější část outfitu.

Dámské i pánské snowboardové bundy jsou k mání v širokém spektru barev a designových variant. Kromě méně nápadných elegantních kousků si můžete vybrat i mezi celopotištěným oblečením, kterým na sebe strhnete pozornost i když o to zrovna nestojíte. Skvělým příkladem je pánský model BLETTER III. – LGN. Agresivní kombinace žluté a černé s potiskem v komiksovém stylu ovšem není jediným tahákem, který by vás měl přimět ke koupi. Bunda se chlubí podlepenými švy, ventilací, protisněhovým pásem, třemi vnějšími kapsami (včetně kapsy na mp3 přehrávač), vnější kapsou na mobilní telefon nebo manžetami v rukávech (perfektní ochrana proti sněhu). Kapuce je odnímatelná a nastavitelná a její součástí je i vyztužený kšilt. Zkrátka bunda, jak má být…