Špionážní WiFi IP kamera Secutek WIP-20: Domů i do firmy

Špionážní WiFi IP kamera Secutek WIP-20: Domů i do firmy

K čemu se v běžné domácnosti hodí špionážní kamera? Třeba ke kontrole chůvy, paní na úklid nebo řemeslníků. Chcete-li mít absolutní přehled o tom, co se u vás doma děje, bude se vám model Secutek WIP-20 hodit. Vypadá jako běžný digitální budík a nikdo ji nebude podezřívat.

Seznamte se špičkovou technikou

Kompaktní přístroj má rozměry pouze 105×60×35 mm a váží 0,36 kg. Je naprosto nenápadné a vypadá jako digitální hodiny. O kameře s podobnými parametry by si běžný uživatel mohl ještě relativně nedávno nechat jen zdát. Špionážní WiFi kamera s nočním viděním kombinuje efektivní hlídací zařízení a chytré zábavní centrum. Nestojí majlant, ale přesto má hodně co nabídnout – disponuje kamerou s 1,0 megapixelovým CMOS objektivem se zorným úhlem záběru 90°, pořizuje videozáznamy ve Full HD v rozlišení 1920×1080 px a fotografie v rozlišení 3032×3024 px. Špionážní kamera Secutek WIP-20 má integrovaný WiFi vysílač, ke kterému se lze připojit přes vzdálené chytré zařízení (telefon, tablet, notebook) a následně si na něm přehrát pořízené záznamy. Pokud do slotu na paměťovou microSD kartu vložíte médium s dostatečnou kapacitou, nahrajete video o délce přes 24 hodin. Velkou předností zařízení je infračervené přisvícení, díky kterému lze natáčet i ve tmě. Jakmile detektor pohybu zaznamená jakoukoliv aktivitu ve vzdálenosti do 6 metrů, spustí se automatické nahrávání.

Využití špionážní WiFi kamery v praxi

Špionážní kameru s nočním viděním lze využít doma i v kanceláři. Lidé si ji často pořizují pro monitoring místností, ve kterých se nachází cennosti, ale také pro kontrolu chování chůvy a dalších pracovníků pohybujících se v domácnosti. Velmi dobře poslouží také při odhalování nezvaného návštěvníka, nepoctivých zaměstnanců a v neposlední řadě při odhalování nevěry nebo jiné nekalé činnosti rodinných příslušníků.

Jak zařízení funguje

Digitální hodiny – špionážní kamera se musí zapojit do elektrické sítě. Před použitím je nutné do zařízení vložit microSD paměťovou kartu (max. možná kapacita je 64 GB). Po cca minutě od spuštění dojde k vytvoření WiFi hotspotu, ke kterému se lze připojit přes chytrá zařízení. Dále je možné konfigurovat IP kameru v rozhraní aplikace Pro iCam (dostupná v Google Play pro Android a Appstore pro iPhone). Spuštění Wifi kamery probíhá automaticky na základě detekce pohybu nebo pokynem přes WiFi. Videozáznam lze sledovat v reálném čase a případně jej uložit na paměťovou kartu. Spárování mobilní aplikace s kamerou je snadné. Stačí naskenovat nalepený štítek s QR kódem a vyplnit přihlašovací údaje (nachází se na štítku). Rozhodnete-li se používat více kamer, proces opakujete pro každé zařízení zvlášť. Snadné orientace docílíte tak, že kamerám přiřadíte jména např. dle rozmístění („Kamera dětský pokoj“, „Kamera kancelář“...). Připojení routeru špionážní kamery pro přístup přes internet probíhá tak, že se zařízení připojí na WiFi hotspot vysílaný hodinami a v konfiguraci aplikace Pro iCam se vybere požadovaná WiFi síť. Po zadání hesla dojde k připojení – s kamerou lze od této chvíle komunikovat i na dálku přes internet. V aplikaci Pro iCam lze nastavit různé parametry – vlastnosti alarmů, podmínky aktivace nahrávání atd. Záznamy lze ukládat nejen na paměťovou kartu v kameře, ale také rovnou do počítače, mobilu nebo na FTP server. Za pozornost stojí také funkce push notifikací do mobilu. Zařízení odešle několik obrázku – pokud je shledáte jako podezřelé, pustíte si živý přenos videa. Dále pak možnost nastavení aktivního alarmu pouze v určitém časovém rozmezí, což přijde vhod například při monitoringu provozovny.

Kde špionážní WiFi kameru seženete?

Pokud vás zařízení zaujalo a rádi byste se o něm dozvěděli více, směřujte své dotazy ke specializovanému prodejci Secutek, který se zabývá prodejem širokého spektra profesionální špionážní techniky. Kompletní nabídku najdete na secutek.cz.

Publikováno: 14. 06. 2017

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: špionážní kamera