Volný čas

Staňte se mistrem v pokeru z pohodlí domova

Karetní hry patří již několik staletí k nejoblíbenějším volnočasovým aktivitám a dost možná jste jejich kouzlu propadli i vy. Takzvané „čertovy obrázky“ se vryly do srdcí stovek milionů hráčů po celém světě a to bez ohledu na pohlaví, barvu pleti či náboženské vyznání. Za dobu existence karet vzniklo nepřeberné množství karetních her a jejich variant. Mezi nejpopulárnější moderní karetní hry patří poker, který ve světě hazardních her způsobil malou revoluci. Poker nalákal do hry i hráče, kteří by jinak o karty ani nezavadili. Důvod je prostý, pravidla nejsou složitá a na rozdíl od jiných karetních her, nejsou karty tím nejpodstatnějším faktorem, jež má vliv na výhru. Záleží jen na vás, zda udržíte kamennou „poker face“, nebo svým protivníkům dáte najevo, že vám dnes osud nehraje do karet.

Nebojte se a vstupte do arény

Patříte mezi ty, kteří o pokeru hodně slyšeli, ale ještě se ho nikdy neodvážili hrát? S pravidly vám poradí výukový portál poker-arena.cz, který je nabitý informacemi všeho druhu. Pravidla, strategie, blogy úspěšných hráčů či reportáže z turnajů, to vše najdete pěkně pohromadě a zdarma. Poker-arena.cz je místo, kde se rodí nadějní hráči, ale i zdrojem informací pro ty, kteří se chtějí pokerem jen pobavit. Chcete-li si zakarbanit z pohodlí domova, koukněte na přehled on-line kasín, které umožňují online poker. Nejen že u něj zažijete notnou dávku adrenalinu, ale s trochou šikovnosti a zkušeností vyděláte nějaký ten žeton. Oblíbenou variantou je poker texas holdem, který si můžete zahrát v herně Pokerstars.

Poker, to je životní styl

Poker se od jiných karetních her liší nejen tím, že hráč zásadním způsobem ovlivňuje hru, je to zkrátka životní styl. Lidi, kteří se pokeru věnují tzv. fulltime, poznáte na první pohled. Existuje „pokerová“ móda, tedy tématické oblečení s motivy této karetní hry, stejně jako poker gadgets (hodinky a další doplňky s pokerovou tématikou). Většina hráčů žije pokerem nejen tehdy, když sedí za stolem v herně či před svým monitorem, ale i tehdy, když jsou zrovna v práci či nakupují. Chcete se mezi pokerové šílence zařadit i vy? Poker-arena.cz je ideální místo, kde se naučit poker online a stát se profesionálem.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *