Auto-moto

Strach z autopůjčovny? Není k němu důvod!

Potřebujete přestěhovat několik krabic, ale nestačí vám kapacita zavazadlového prostoru vašeho rodinného sedanu? Chcete vzít přítelkyni na nezapomenutelný výlet kabrioletem, ale nechcete kvůli tomu řezat střechu svého vozu? Anebo vás snad čeká důležité setkání s významným obchodním partnerem a jen neradi byste před restaurací parkovali s postarší Fabií? To je výčet jen několika nejčastějších situací, které lze vyřešit zapůjčením vhodného vozidla z autopůjčovny. Máte-li z něčeho takového obavy, začtěte se do následujících řádků.

Stačí si vybrat solidní autopůjčovnu

Autopůjčoven jsou mraky, ale která je ta pravá? Solidní autopůjčovna Praha disponuje širokým vozovým parkem, nabízí přijatelné ceny a v neposlední řadě také možnost pronájmu příslušenství (např. GPS navigace, autosedačka, střešní nosič…).

Profesionalitu autopůjčovny poznáte také podle toho, zda je proces zapůjčení vozidla snadný a rychlý. Jako příklad poslouží nejlevnější půjčovna aut Praha – Dobrá autopůjčovna.

Jak přesně probíhá zapůjčení vozidla?

Prvním krokem je výběr a rezervace vozidla, což můžete uskutečnit online přes objednávkový formulář nebo telefonátem s operátorem na horké lince.

Autopůjčovna vám zapůjčí vozidla na základě několika platných dokladů. Počítejte s tím, že se budete muset prokázat občanským průkazem nebo jiným průkazem totožnosti a řidičským průkazem. Stačí, když tyto doklady předložíte při vyzvednutí vozu v dohodnutém termínu. Zároveň uhradíte nájemné a kauci.

Konkrétně Dobrá autopůjčovna nabízí za příplatek možnost přistavení vozidla na libovolné místo, dále pak volitelné příslušenství v podobě GPS navigace a střešního nosiče. Budete-li si chtít vůz dovybavit, musíte autopůjčovnu informovat předem.

V Dobré autopůjčovně pracují profesionálové, kteří k zákazníkům přistupují individuálně. Můžete se spolehnout na vstřícné jednání a vyhovění nestandardním požadavkům. Aktuální nabídku vozidel najdete na www.dobraautopujcovnapraha.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *