Technika

Strojimport: Český specialista na CNC stroje má dobré jméno i ve světě

Sháníte kvalitní CNC stroje a další techniku, která vám umožní efektivnější výrobu? Klíčový je výběr správného dodavatele. Dobrá zpráva je, že nemusíte hledat daleko. K renomovaným specialistům patří česká společnosti Strojimport a.s. – jeden z nejvýznamnějších exportérů českých a slovenských obráběcích a tvářecích strojů. Spolupráce se tímto dodavatelem je zajímavá z důvodů letitých zkušeností v oboru. Více než 60 let na trhu a know-how při obchodování s tuzemskými i zahraničními subjekty jsou předpoklady k vaší spokojenosti.

Společnost Strojimport se zabývá exportem strojů do zemí ve všech koutech světa. Velkým úspěchům se těší dceřiné firmy operující na německých, maďarských a rakouských trzích. Klienti si cení špičkové CNC a tvářecí stroje a komplexní služby, které zahrnují kvalifikované poradenství a výhodné financování. Za zmínku stojí také expanze na polský a ruský trh, úspěchy na trzích Latinské Ameriky a arabského světa. Strojimport zároveň boduje také v Asii a Jižní Americe. Vzhledem k celosvětové působnosti pomáhá v šíření dobrého jména českých a slovenských strojů.

Strojimport se zároveň zabývá tradingovými operacemi – vývozem materiálů, výrobních linek, investičních celků apod.

Nabídka společnosti Strojimport čítá soustruhy, vrtačky, lisy, vyvrtávačky, obráběcí centra, válcovačky, frézky, stroje na výrobu ozubení, brusky, tvářecí stroje a další techniku.

Modernizace starších strojů – možnost, jak ušetřit

Nedílnou součástí programu jsou modernizace a opravy obráběcích a tvářecích strojů, a to včetně dodávky náhradních dílů. Opravy a modernizace se týkají techniky, která byla vyrobena v bývalém Československu. Modernizací lze ušetřit nemalou částku – disponujete-li starší technikou, možná pro vás bude efektivnější právě toto řešení.

Chcete-li se o strojích a aktivitách Strojimportu dozvědět více, zamiřte na www.strojimport.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *