Móda

Svého seriálového hrdinu by měl na srdci nosit každý

Psychopatický soudní znalec Dexter, nerudný Dr. House nebo Chuck Norris – chlápek, kterého se bojí i bubák. Každý z nás má svůj seriálový idol, který si oblíbí natolik, že se s ním více méně ztotožní. Určitě ho máte i vy a netrpělivě čekáte na další epizody, ve kterých vyřeší neřešitelnou záhadu, zachrání svět nebo alespoň desítky lidských životů. Pokud je vašim oblíbencem některý z „ajťáků“ z IT Crowd, nemáte se za co stydět. Ten sice svět nezachrání, ale naučí vás, jak se vyhnout pracovním povinnostem a pár počítačových fíglů, které se vám budou jistě hodit. Ale proč o tom píšeme?

Ukažte svému okolí s kým sympatizujete

Jak jsme již zmínili v úvodu, smyšlené seriálové charaktery se do jisté míry promítají i do našich reálných životů. A nejlepší způsob, jak dát okolí najevo své sympatie k danému seriálu, je oblečení s motivem, který oblíbený seriál vystihuje. Seriálová trička jsou oblíbená už od dob, kdy v televizi běželo Beverly Hills nebo Baywatch a jediné, co se změnilo, jsou samotné seriály.

Víme, kde dobře nakoupíte

Trička ze seriálů najdete v celé řadě e-shopů a když neudělají radost vám, určitě jimi potěšíte své přátele. Největší výběr motivů i zahrnutých seriálů nabízí internetový obchod trickazeserialu.cz, při čemž nechybí trička se seriály jako je How I met your mother, Big Bang Theory. Na své si přijdou i příznivci kultovního sci-fi Star Wars, Star Trek a Stargate. Kromě samotného motivu si můžete vybrat z širokého spektra barevných variant. Nabídka je průběžně doplňována o nové motivy a v budoucnu se můžete těšit na další a další seriály.

Jak proběhla objednávka

Velmi mě potěšila ochotná zákaznická podpora, která mě ihned po objednávce informovala, že se triko vyrábí na zakázku a dorazí přibližně za týden. Tak se taky stalo a za týden dorazil další mail s informací o expedici. V zápětí dorazil balíček a světe div se, uvnitř bylo skutečně to, co jsem si v e-shopu objednal. Překvapila mě kvalita materiálu i potisku. Vypadá to, že tohled tričko přežije více než jedno praní 🙂 Nezbývá, než doporučit.