Technika

Svěřte svou manipulační techniku odborníkům a ušetříte čas i peníze

Hledáte spolehlivý servis v okolí Olomouce, který se postará o vaši manipulační techniku? Vsaďte na DESTA SERVIS TĚŠETICE, který se opravou, ale i prodejem nových vysokozdvižných vozíků zabývá již od roku 1995.

Autorizovaný servis DESTA zajistí pravidelnou údržbu vaší manipulační techniky a omezí neplánované výpadky a nutnost rozsáhlých oprav. Vyškolení technici, kteří Servis VZV Olomouc pracují, se o vaše vysokozdvižné vozíky postarají v plném rozsahu a pomohou vám snížit náklady za provoz a údržbu.

Podle české legislativy jsou provozovatelé vysokozdvižných vozíků minimálně jednou do roka nucení provést technickou opravu a testy a to na základě pevně stanovených norem a předpisů. Technické prohlídky, opravy, ale také montáž a revizi plynových zařízení či odborné školení řidičů provádí odborníci, kteří se pravidelně účastní souvisejících školení.

Servis vysokozdvižných vozíků, ale i menší opravy provádí pracovníci přímo u zákazníka, v dílně pak střední a generální opravy. Vždy můžete počítat s individuálním přístupem, bez kterého by oprava VZV nebyla možná.

DESTA SERVIS DEŠTICE se zabývá opravami manipulační techniky značek DESTA, TOYOTA, FIAT, Clark, Linde, BALKANACAR, Mitsubishi, Nissan, Casab, GLYWICE, DEAWO, HYSTER a BT a to v rozsahu menších až generálních oprav. Servis disponuje skladem náhradních díků a zajišťuje také přestavby motorů na LPG (případně zpět na naftu), generální opravy převodovek, montáž přídavných zařízení a katalyzátorů a prodej starších, repasovaných i nových vysokozdvižných vozíků. Za zmínku stojí také prodej pneumatik na VZV.

V případě servisu se můžete spolehnout nejen na opravy VZV, ale také komplexní servis, díky kterému ušetříte podstatnou část nákladů za provoz svých zařízení. Další informace najdete na webu www.servis-vzv-olomouc.cz.