Móda

Tamaris zase válí. Nová kolekce bot pro jaro/léto 2016 vypadá skvěle!

Jaro je v plném proudu a léto brzy zaklepe na dveře. Pro vás to znamená, že byste měla věnovat zvýšenou pozornost botníku. Jestlipak se v něm skrývá dostatek stylové obuvi, jakožto pozůstatek z let minulých? Ať už je to jakkoliv, pěkných botiček není nikdy dost. Udělejte si radost a pořiďte si pár nových párů 🙂 Prozradíme vám, proč by ani ve vašem botníku neměly chybět boty značky Tamaris.

Ještě jste o ni neslyšeli? Tamaris patří k elitním německým značkám. Jako vůbec první obuvní značka se umístila na 3. místě v prestižní studii best brands. Z celkem 12 tisíc značek se skončila na stupni vítězů, hned vedle Apple-iPhone a LG.

Na všech modelech Tamaris jsou již na první pohled patrné typické německé vlastnosti. Preciznost a smysl pro detail. K tomu přičtěte design, který jde ruku v ruce se současnými trendy. Výsledkem této rovnice jsou stylové a vysoce kvalitní boty za rozumnou cenu. Není divu, že se výrobce probojoval k neznámějším evropským značkám.

Tamaris vyrábí široké spektrum modelů pro sváteční příležitosti i každodenní nošení. Lodičky Tamaris s nízkým i vyšším podpatkem, sandály, žabky, tenisky Tamaris, pantofle, baleríny… Ať už si nakonec vyberete elegantní nebo méně formální obuv, spolehněte se na vysoký komfort. Vaše nohy zažijí nirvánu a až se vás někdo zeptá, proč se stále usmíváte, odpovíte jen „protože Tamaris“.

Ale teď vážně. Nejnovější kolekce dopadla podle očekávání – na výbornou. Můžete si ji prohlédnout (a zakoupit) třeba u známého prodejce SvětBot.cz. Nás nejvíce zaujaly tyto modely – třeba se pro ně nakonec rozhodnete i vy.

Módní páskové sandálové lodičky v chili červené. Pokud preferujete dravou eleganci, vsaďte na tyto sexy sandálky na vysokém podpatku. Zaručeně vás dostanou do centra pozornosti.

damske-lodicky

S vysokými podpatky si příliš nerozumíte? Nevadí, pro léto jsou jako stvořené i tyto dámské páskové kožené pantofle.

damske-pantofle

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *