Zdraví

Tip pro muže: Jak být výkonnější v posteli?

Mezi hlavní pilíře spokojeného vztahu patří kvalitní milostný život. Jenomže zatímco na počátku „to“ jde tak nějak samo a bez jakýchkoliv problémů se zvládnete milovat i několikrát denně, časem jiskření vyprchá. Spousta mužů se navíc potýká s nejrůznějšími fyziologickými problémy, které mohou vést k poruchám erekce, příliš rychlé ejakulaci nebo jen celkovému snížení sexuální výkonnosti. Na vině může být také stres a další zabijáci postelových hrátek. Dostali jste se do podobné šlamastiky i vy a nevíte, jak z toho ven? Nevěšte hlavu, existují pomocníci, díky kterým se ze střídačky vrátíte zpět do hry a zabodujete!

Jsou i efektivnější pomocníci než viagra

Předtím, než si skočíte do lékárny pro klasickou „modrou pilulku“, na chvíli zadržte. Na trhu je mnohem širší spektrum přípravků, které mají srovnatelné nebo dokonce ještě lepší účinky. Za zmínku stojí doplňky stravy značky Valvani.

Pro dlouhodobé zlepšení sexuální výkonnosti jsou jako stvořené tablety na erekci AndriMax. Působí na tkáně cév a pohlavního orgánu a zajistí rychlé a dlouhotrvající prokrvení. Maximální podpora erekce vás příjemně překvapí!

Produkty Valvani se vyrábí v České republice, jsou notifikovány na Ministerstvu Zdravotnictví a mají veškeré certifikace o zdravotní nezávadnosti od Státního Zdravotního úřadu. A i to je důvod, proč neriskovat nákupem o něco levnější konkurence, která příslušné certifikace nemá a může se negativně podepsat na vašem zdraví.

Valvani momentálně nabízí produkty Andrimax ve formě kapslí, ale také jako tekutou směs. Seženete je ve specializovaných prodejnách, ale také online na www.bytfit.cz. V e-shopu natrefíte i na tablety Volume 500 a Size Gain Plus značky 500cosmetics. Také ony jsou skvělým pomocníkem pro udržení perfektního sexuálního vztahu – podporují mužskou plodnost, chrání buňky před oxidačním poškozením a obsahují pouze přírodní látky.

Vůni mužských feromonů žádná neodolá

A když už budete na nákupu doplňků stravy na zlepšení erekce a sexuální výdrže, mohly by se vám hodit také feromony pro muže. Mezi nejprodávanější parfémy obsahující feromony patří Love and Desire a SexUP Aphrodisiac. Díky těmto přípravkům budete pro opačné (i stejné) pohlaví přitažlivější, atraktivnější a charismatičtější. Harmonii vonných tónů grapefruitu, listu břízy, cypřiše či šalvěje nikdo neodolá!

35 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • AndriMax používá můj muž a konečně je to v posteli jako dříve, spokojenost na obou stranách O:-)

 • Kiki: taky ho můj muž užívá a jsme opravdu spokojení, lepší než jiné značky od konkurence u kterých se platí převážně jen za značku 🙂

 • Hehe, ženy 😀 co by nám asi tak řekli naši muži, kdyby věděli, čím se tady chlubíme 😀 ale přidávám se, také jsme spokojeni :-))))

 • Andrimax je vážně super, co by bez těchto doplňků chlapi dělali, to fakt nevím 😛 🙂

 • No …docela by mě zajímalo, co by chlapi v pozdějším věku bez těchto doplňků stravy dělali 😀

 • Hele holky, ale řekněme si upřímně..aspoň by pak třeba nelítali za mladýma kozama 🙂

 • No jasně Pavlo, naštěstí takové doplňky stravy jako Andrimax existují a my můžeme vesele š***t i dvacítky 😉

 • Nono Milane, nějaký sprosty jste 😛 manžel jej taky užívá, ale věřím, že funkčnost zkouší pouze doma 🙂

 • Alois, to že to je český produkt neznamená, že to nemůže být svinstvo …to jen ponaučení…ale crilex užívám a jsem spokojenej

 • Andrimax je super, po měsíci užívání mám větši energii v sexu a i můj penis je větší! 😉

 • Já nikdy s erekci problém neměl a s výškou mého penisu. Mám pěkných 20cm. Spíše mi porostl tím, že cvičím a svalstvo jde i do penisu. Ale poté jsem se dozvěděl jsem se to od kamaráda, že existuje Andrimax, že je to něco kouzelného, tak jsem to zkusil jen tak .. co to se mnou udělá a po měsíci užívání se mnou přítelkyně nechce spát. Je větší, širší, tudíž 23 cm mám teď. Ale jak říkám kamarád to používal, protože nebyl spokojený se svým penisem a po měsíci říkal, že je to něco jiného. Má více energie, více chutě, širší, větší.

 • Cooo markus? Tak přítelkyně by spíše měla být spokojená ne? 😀 není nějaký čudná? 😀

 • Já příteli koupila právě Andrimax a to jste měli vidět, takovou výdrž jsem u přítele ještě dlouho nezažila 😀 fakt skvělé

  • Přijde mi, že je hodně přípravků na posílení erekce. Nevíte, jak poznám, který je ten nejlpeší?

 • Kamin: já někde četl že až od 2 cm….to je dost ne? ALe nějak si to nedokážu představit…

 • Tak dost, záleží kolik ten tvůj měří že 😀 ale jako tež nechápu jak to funguje…a ono to je trvalý nárůst nebo vždy jen po tabletce?

 • S mým přítelem otevřene mluvíme a o jeho trošku slabší sexuální výkonnosti, bere to tak, že je potřeba to řešit. Nedávno jsme si koupili kapsle RS plus a musím říct, že jsem velice spokojená, jeho výkonnost se hodně zvýšila a já si to velmi užívám.

  • A nemyslíš náhodou RX plus? Ty tvoje jsem bohužel nenašla. 🙁 D9ky za odpověď, ráda bych s přítelem vyzkoušela.

   • Ano je to RX plus 🙂 Taky jsem ho vyzkoušel a asi největší plus bych řekl že zvýšení sexuální výdrže a více energie při sexu, na erekci ale zabírá taky

 • Sice jsem trochu váhal když jsem zjistil že při užívání Andrimaxu by se neměl pít alkohol, ale nakonec ani trochu nelituju 🙂 Erekce je pevná, penis se skutečně o něco zvětšil a celkově mám teď častěji chuť na sex

 • Manžel se hrozně bránil viagře a podobným práškům na erekci (asi kvůli egu 😀 ) tak jsem to riskla a zkusila koupit to Sexup afrodiziakum. Trošku jsem se bála abych toho zas nepoužila moc ale opravdu to na něj zabralo 🙂

  • Taky jsem takhle SexUpem navnadila přítele 😀 trvalo mu dost dlouho než přišel na moji fintu 😛

  • Co jsem si četla o tom sexupu tak je to pro muže i ženy, jenže u mě ve vztahu je problém jen u mě… Nemáš náhodou odzkoušené i něco čistě pro ženy?