Skvělé tipy

Tisknete často? Ušetřete s neoriginálními tonery!

Tiskárna je nedílnou součástí většiny domácností a málokdo z nás se bez ní obejde. Čas od času je třeba vytisknout důležité dokumenty, smlouvy nebo faktury. Děti a náctiletí využívají tiskárnu ještě častěji – ti nejmenší si tisknou omalovánky a obrázky, školou povinní zase referáty nebo seminární práce. Potíže nastávají tehdy, když je třeba vytisknout něco opravdu důležitého a zjistíme, že cartridge zeje prázdnotou. Pokud jste nákup nového odkládali kvůli vysoké ceně, máme pro vás řešení. Vsaďte na tonery od třetích stran!

Na doplňování pozor, tiskněte raději s neoriginálními cartridgi

Originální cartridge jsou skutečně drahou záležitostí a mnoho uživatelů je doposud řšilo opětovným plněním. Plněné cartridge jsou sice velmi levné, ale v konečném důsledku mohou tisk výrazně prodražit. Výstupy jsou často v mnohem horší kvalitě (leckdy dokonce nečitelné), dochází k vylévání barvy do tiskárny, vysychání a postupném zničení tiskárny. Neoriginální tonery jsou v mnoha ohledech výhodnější – jsou nové a nedochází u nich k vysypávání, zasychání a vytékání, ani k dalším neduhům, které jsou typické pro plněné cartridge. A jejich cena? Až o 70 % nižší než na jakou jsme zvyklí v případě originálních cartridgí.

Chcete je koupit opravdu levně?

Nemáte-li ve svém okolí prodejce, který nabízí neoriginální náplně do tiskáren, objednejte si je z pohodlí domova v e-shopu dotovanetonery.eu. V nabídce nechybí inkoustové, laserové, faxové i jehličkové náplně a pro stálé zákazníky je připraven zajímavý věrnostní program, díky kterému můžete ještě více ušetřit. A jak je to s poštovným? To při nákupu nad 1 500,- neplatíte!