Kancelář

TRODAT není obyčejné razítko. Jakmile ho vyzkoušíte, nedáte ho z ruky…

Potřebujete ke své práci razítka či máte doma budoucího prvňáčka? Odpovíte-li alespoň na jednu otázku kladně, pak článek určen právě pro vás. Nabídka firmy Conti, která je autorizovaným výrobcem razítek TRODAT, vás bude jistě zajímat!

Konec orazítkovaných rukou

Vraťme se však na chvíli do první třídy. Prvňáčci musí mít připravenou nejen školní brašnu a pouzdro s psacími potřebami, ale také školní razítko, které jim poslouží jako jmenovka. Kvůli vysokým nákladům za spoustu dalších školních potřeb, se rodiče v minulosti přikláněli k levnějším, ale nepraktickým dřevěným razítkům. Barva pak většinou skončila nejen na papíře, ale také na dětských rukou. Nesrovnatelně lepší, ale několikanásobně dražší samobarvící razítka se zkrátka do rozpočtu mnohých rodičů nevešla.

Letos v září však bude všechno jinak. Společnost Conti nabízí samobarvící razítka v akci za 79 Kč (včetně DPH), tedy cca 3 – 4 x levněji než je jejich obvyklá cena. Objednat si ho můžete na webu www.razitka-conti-trodat.cz.

Jedna barva nestačí!

TRODAT razítka patří k absolutní špičce a na rozdíl od laciných napodobenin mají tříletou záruku. Výrobce je vždy o krok ve předu a momentálně určuje trendy novým barevným razítkem Multi Color Impression. Chcete-li se odlišit od konkurence a projevit svou kreativitu, budete nadšení. Barevná razítka jsou vyráběna speciální laserovou technologií, která zaručuje perfektní výsledek. Její další výhodou je velmi komplikované padělání. Zvýšená bezpečnost je v dnešní době pádným argumentem, proč by mělo MCI nahradit běžná jednobarevná razítka.

Jednobarevná i vícebarevná razítka si můžete vysázet prostřednictvím speciální aplikace na conti.razitko.cz.