Skvělé tipy

Už máte své PF 2015? Nechte si novoročenky vytiskout v předstihu!

Pomalu, ale jistě se schyluje ke konci roku. Jestlipak jste již přemýšleli nad tím, jak svým příbuzným, přátelům a obchodním partnerům popřejete do nového roku? Dejte jim najevo, že vám na nich záleží a potěšte je novoročenkou neboli Péefkem!

PF (slangově Péefko) je odvozeno z francouzského sousloví Pour féliciter, což znamená „pro štěstí“. Může mít mnoho podob (např. keramické nebo dřevěné novoročenky), ale nejběžnější (a nejlevnější) jsou klasické papírové kartičky. A mimochodem – věděli jste, že první bezpečně doložená česká novoročenka pochází z roku 1606? Měla podobu mince a byla vyražena v pražské mincovně.

Přenesme se však zpátky do současnosti. Nemáte-li čas ani chuť na výrobu novoročenek svépomocí, nechte si je vyrobit na míru. Zaujala nás nabídka tiskárny KyoPrint, která dává na výběr hned z 13 katalogů originálních PF 2015.

KyoPrint vyrábí novoročenky netradičními tiskovými metodami – ražbou, slepotiskem, výsekem a termografickým tiskem. Portfolio momentálně čítá přes 500 druhů autorských novoročenek, které si můžete nechat vytisknout na některý z více než 50 druhů papírů. Nechybí pergamen a populární metalizované typy papírů. Ať už máte spadeno na něco opravdu speciálního, nebo naopak cenově nejdostupnější řešení, určitě si vyberete. A určitě vás potěší, že ceny zahrnují i dopisní obálky.

Tiskárna nabízí i alternativu v podobě elektronické novoročenky. Můžete si ji nechat upravit na míru tak, aby svým vzhledem korespondovala s vaší firemní identitou. Grafici zpracují veškeré podklady, které jim dodáte a zakomponují do novoročenky 2015 vaše logo, fotografie apod.

Budete-li si objednávat větší množství kusů, nechte si zaslat vzorky zdarma. Ubezpečíte se, že vám podoba péefka vyhovuje. Dodací lhůta je velmi krátká (obvykle do 7 pracovních dnů), ale pokud na novoročenky 2015 z nějakého důvodu zapomenete, vyjde vám tiskárna vstříc a budete je mít do 24 hodin.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *