Zdraví

Ve starých hadrech si v posilovně utrhnete ostudu

Rozhodli jste se, že shodíte pár kilo tuku a naopak naberete trochu svalové hmoty? V tom případě hurá do posilovny. I doma si sice můžete zacvičit, ale budete k tomu potřebovat mnohem větší dávku motivace. Kromě toho, ne každý si může dovolit investovat do pořádného vybavení, kterého je ve fitku víc než dost. Ještě předtím, než se vydáte cvičit, byste však měli nakouknout do šatníku, jestli se v něm náhodou neukrývá něco, v čem byste si mezi vytrénovanými borci neudělali ostudu. Víte, čeho si po příchodu do posilovny všimnete jako první? Ne vypracovaných těl místních kulturistů, ale těch, kteří si přišli zacvičit ve starých roztrhaných teplácích.

Myslíte to s posilováním vážně? V tom případě se bez kvalitního oblečení neobejdete

Tepláky do posilovny samozřejmě patří, ale stejně tak platí, že i v posilovně můžeme vypadat k světu. A když už ostatní nezaujmete proporcemi, mohli byste na ně udělat dojem stylovým oblečením. Alespoň jim dáte najevo, že to se cvičením myslíte vážně a neváhali jste investovat do pořádných hadříků.

Ale teď vážně, takové tepláky Bizon Gym vypadají nejen dobře, ale zároveň jsou stoprocentně funkční. Jsou pohodlné a zároveň dobře sají pot, což se o většině nekvalitního oblečení z tržnice říct nedá. A je to právě posilovna, kde byste se měli cítit dobře a nemyslet na to, že jste zpocení až za ušima.

Tepláky pro obry i trpaslíky

Pokud jste si vzali naše doporučení k srdci a chystáte se na nákup vhodné garderóby, nikam nechoďte. Značkové oblečení do posilovny totiž koupíte stejně dobře i z pohodlí domova v e-shopu fullsport.cz. Tepláky UNCS, Bizon Gym či Power Gym zde seženete ve všech velikostech a to včetně 5XL. Na své si tak přijdou i pořádní chlapi, kteří museli doposud cvičit nazí 🙂 Sortiment se samozřejmě neomezuje jen na tepláky a najdete v něm také kalhoty, trička, košile, mikiny či oblečení pro fitness. Kromě toho zde stejně dobře nakoupíte i všelijaké suplementy a doplňky, díky kterým vám půjde cvičení od ruky. A to doslova.