Bydlení

Venkovní bazény na míru – vás soused zbledne závistí!

Léto se bleskurychle blíží a i vy jste již zřejmě myšlenkami ve svém zahradním bazénu. Nebo snad patříte k minoritě, která zatím soukromou koupací plochu nemá? Přestaňte závidět sousedům a pořiďte si vlastní, který budou závidět oni vám. Teplé letní dny jsou bez vody k nevydržení a pokud se už nechcete mačkat ve studené vodě na místním koupališti, začněte jednat. Obraťte se na českou společnost EKOPLAST TELČ s.r.o., která se výrobou bazénu zabývá již dvaadvacet let. A to je dost na to, aby kvalitu svého sortimentu dotáhla na velmi vysokou úroveň.

Toužíte po dokonalém bazénu? Máte ho mít!

EKOPLAST TELČ vyrábí laminátové a plastové bazény a to jak venkovní, tak i vnitřní. Plastové bazény z polypropylenu odolají UV záření a jsou vysoce odolné vůči mechanickému poškození. Tvoří je pouze jediný svár za schody a garancí kvality je desetiletá záruka. Na tvaru, který si vyberete, nezáleží – český výrobce nabízí bazény všech tradičních tvarů a pro těm nejnáročnějším atypická řešení na míru.

Bazény na míru

Vyberete-li si bazén s dispozicemi do 8 x 4 m (délka x šířka), přiveze vám ho na zahradu ve finální podobě a v případě většího bazénu probíhá výroba přímo na místě. Samozřejmostí je komplexní servis včetně zabudování a pro zájemce také instalace bazénového zastřešení nebo solárních kolektorů či pokládka dlažby v okolí bazénu. V nabídce nechybí ani kompletní nabídka bazénového příslušenství (schody, filtry, UV lampy, vysavače, osvětlení, slaná voda, motorizované plovoucí plachty atd.)

EKOPLAST „fušuje“ i do čištění odpadních vod

EKOPLAST TELČ vám pomůže i v případě, že řešíte čištění odpadních vod. Ve výrobním programu najdete ČOV (čistírny odpadních vod), špičkové samonosné septiky, jejichž instalace si vyžádá jen minimum stavebních prací a další související produkty. Kompletní informace o nabídce plastových a laminátových bazénů a čištění odpadních vod najdete na www.ekoplast.cz.