Zvířata

Veterinární klinika pro Plzeň a okolí? O jedné bychom věděli!

Každý majitel domácího mazlíčka, ať už jde o psa, kočku nebo chamelona, moc dobře ví, že čas od času musí řešit i neveselé záležitosti. Zvířatům se, stejně jako nám lidem, nemoci a jiné zdravotní komplikace nevyhýbají a neobejdou se jak bez běžné zdravotní péče v podobě očkování, tak bez nadstandardních zákroků v případě akutních potíží. Dnešní článek jsme proto věnovali těm, kteří hledají kvalitní veterinární kliniku v Plzni. Patříte mezi ně i vy?

Nejlepší veterinární klinika v Plzni? Stoprocentně!

Veterinární klinika Plzeň RPVET je moderní soukromé veterinární pracoviště a současně také prodejná kvalitních krmiv renomovaných značek. Provozuje ji MVDr. Radek Protiva a primárně se zaměřuje na menší zvířata. Zabývá se interní, laboratorní a klinickou diagnostikou, akutní medicínou, gynekologií, porodnictvím, chirurgií měkkých tkání a samozřejmě preventivním prohlídkám a očkování. A je to právě preventivní péče, kterou spousta chovatelů opomíná a to i navzdory tomu, že může mít značný vliv na kvalitu a délku života domácích mazlíčků. Pokud preventivní péči nepodceníte, vyhnete se mnoha budoucím komplikacím.

Ambulance, která je k dispozici nonstop

Zkušený veterinář MVDr. Radek Protiva s kolektivem dalších lékařů provozuje také veterinární pohotovost pro Plzeň a okolí, která je připravena pomáhat v akutních případech 24 hodin denně. Odborníky můžete kontaktovat kdykoliv a vždy dostanete doporučení a informace, které vám pomohou. Individuální, osobní a velmi vstřícný přístup je samozřejmostí.

Nadstadardní přístup i služby

Vraťme se však k veterinární klinice. Pro chovatele, kteří nemají moc času, je ideálním řešením telefonická objednávka. Objednáte-li se se svým mazlíčkem v předstihu, bude vám umožněno přijít na konkrétní hodinu a nebudete muset na nic čekat.

Veterina Plzeň sídlí na atraktivním a velmi dostupném místě (Plzeň – Bory, Dvořákova 9, 301 00) a pro návštěvníky je připraveno parkovací místo přímo před budovou a na přilehlém parkovišti. Pokud z nějakého důvodu nebudete moct do ordinace dorazit, můžete se s veterinářem domluvit také na osobní návštěvě přímo u vás doma.

Nesmíme zapomenout ani na školičku pro štěňata, která je nedílnou součástí služeb kliniky. Je určena pro nezkušené chovatele, které odborný pracovník kliniky naučí všem základním chovatelským dovednostem. Rádi vám doporučí také vhodné krmivo, které si můžete zakoupit na klinice nebo v e-shopu. Kromě superprémiového krmiva, jehož výběr byl podpořen odbornými znalostmi veterinářů, zde seženete také pamlsky, potravinové doplňky, spreje, antiparazitní obojky a další chovatelské potřeby nejen pro pejsky.