Byznys

Virtuální kancelář šetří vaše peníze

Začínáte podnikat a přemýšlíte, na čem můžete ušetřit? Jednou z nejvyšších položek bývá pronájem kanceláře. Mnoho z vás přitom paradoxně administrativní budovu každý den nepotřebuje. Není to však jen samotný pronájem a energie, ale také plat a zaškolení zaměstnance, které vás bude stát pěkný balík. Vše přitom lze vyřešit velmi elegantně – pronájmem virtuální kanceláře. Že vám nic pojem virtuální kancelář neříká?

 

Virtuální kancelář je populární služba, kterou využívá stále více podnikatelů, kteří nepotřebují administrativní zázemí. Jednoduše si necháte zapsat do obchodního rejstříku adresu virtuálního sídla a budou vám zde chodit veškeré zásilky. Školený pracovník se postará o to, abyste své dopisy, maily či telefonáty včas obdrželi. Je jen na vás, zda si necháte přeposílat poštu každý den nebo jednou za měsíc.

 

Virtuální sídlo má i další výhody. Pokud máte své dosavadní sídlo na adrese v menším městě, vystavujete se riziku častějších kontrol. Pronajměte si virtuální kancelář v Praze a získáte exkluzivní adresu, která je atraktivní pro klienty, ale zároveň představuje jistou ochranu před kontrolami. V Praze připadá kontrola na jednu společnost v průměru jednou za sto let.

 

Pokud budete potřebovat reprezentativní místnost pro jednání s úřady či důležitými klienty, máte ji mít. Zasedačku můžete mít kdykoliv k dispozici, stačí se domluvit s ostatními subjekty, které využívají stejnou virtuální kancelář. Cena za pronájem virtuální kanceláře je v porovnání s klasickým pronájmem naprosto zanedbatelná položka.

 

Služeb, které můžete v rámci virtuální kanceláře využívat, je samozřejmě daleko více. Pokud vás zajímá konkrétní nabídka od vysoce solventní společnosti, podívejte se na profi-kancelar.cz. Můžete využít i nabídku založení společnosti na míru, kompletní daňovou agendu či zákaznickou linku a logistiku. A vaše firma začne šlapat jako hodinky.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *