Elektronika

Whirlpool – nejlepší přítel každé hospodyňky

Whirlpool znamená vodní vír a stejně tak je i synonymem pro dokonalé spotřebiče, které s námi sdílí domácnost po mnoho generací. Společnost založil Louis Upton v roce 1911 a již od počátku se výrobky s jejím logem vyznačovaly vysokou kvalitou a bezproblémovým užíváním. Stojíte-li před nákupem některého ze spotřebičů, buďte si jistí, že volbou přístroje z dílny Whirlpool rozhodně neuděláte chybu. A to ať už se jedná o kterýkoliv model….

Se spotřebiči Whirlpool se rutinní činnosti stávají mnohem jednodušší, efektivnější a tedy i příjemnější. Portfolio zahrnuje volně stojící i vestavěné modely, které se pyšní nejmodernějšími technologiemi, spoustu užitečných funkcí a v neposlední řadě i atraktivním designem. I ten je v případě spotřebičů důležitý a posouvá pomocníky na úroveň vkusných doplňků.

Whirlpool nejen do kuchyně

Whirlpool cílí především na kuchyni, ve které má opravdu bohaté zastoupení. Mrazničky a ledničky Whirlpool jsou perfektním nástrojem ke skladování a uchování čerstvých potravin a patří k těm nejúspornějším na trhu. Spotřebiče s logem vodního víru vás ovšem nenechají na holičkách ani při vaření – mikrovlnné trouby, varné desky, vestavné a horkovzdušné trouby zaručují perfektní přípravu jídla a podobně jako ostatní spotřebiče, i ony jsou spadají do nejvyšší energetické třídy. A protože na konci každého dne čeká na hospodyňku hora špinavého nádobí, vyplatí se vsadit i na myčku. I ty jsou dnes nedílnou součástí kuchyní a v případě Whirlpool můžete počítat s… s kvalitou, na kterou jste zvyklí u ostatních spotřebičů.

Kapitolou samou pro sebe jsou Whirlpool pračky. Díky již legendárnímu „6. smyslu“ jsou spotřebiče velmi výkonné, ale přesto až o polovinu úspornější než konkurence. Speciální čidla sama přizpůsobí cyklus praní materiálům, ze kterého je oblečení vyrobeno a jediné, na co si musíte dát pozor, jsou barvy. Ty pračky od Whirlpool skutečně rozpoznat neumí. Tedy zatím.

Nejlevnější spotřebiče Whirlpool? Jedině v Levném Elektru!

Whirlpool je sázka na jistotu a v případě jednoho z největších prodejců elektra, specialisty LevnéElektro.cz, také sázkou na nejnižší ceny. Nezáleží na tom, který ze spotřebičů vaší domácnosti právě schází. Na LevnéElektro.cz ho určitě najdete za nižší cenu než kdekoliv jinde. Prohlédněte si aktuální nabídku a budete-li mít štěstí, bude váš favorit v akci a ušetříte ještě více.