Práce

Yerlango: Portál, díky kterému je rychlejší a efektivnější hledání práce i nových zaměstnanců

Spousta nezaměstnaných lidí „naříká“, že sehnat dobře placenou práci je v dnešní době téměř nereálné. Řada zaměstnavatelů si naopak stěžuje na nedostatek kvalifikovaných zaměstnanců. Najít spolehlivou a schopnou osobu je údajně nemožné. Ale kde je skutečně problém? Obě dvě strany zřejmě neví, kde hledat. Možná, že kdyby začali využívat nový pracovní portál Yerlango.com, nemuseli by podobné problémy řešit.

Chcete lepší práci? Neztrácejte čas a jděte přímo k věci

Pokud se do hledání lépe placené práce nezapojíte aktivně, pravděpodobně ji nikdy nenajdete. Možná vás jen nebavilo proklikávání se nepřehlednou inzercí na pracovních portálech a právě v tom je projekt Yerlango výjimečný. Je maximálně přehledný a jediné, co musíte udělat, je nastavit požadovanou pozici a lokalitu. Hned poté vám „vyplivne“ nabídky, které vyhovují zadaným parametrům a bude-li se vám některá z nich zamlouvat, odpovíte na ni. Do jednoduchého formuláře vyťukáte své jméno, kontakt a nahrajete životopis. A pak už jen čekat, až se vám ozve potenciální zaměstnavatel. Na Yerlango najdete nové zaměstnání, ale také brigády.

Pozor, nechcete-li pokaždé při reakci vyplňovat formulář, zaregistrujte se. Registrace je zdarma a potrvá vám jen krátkou chvíli. Registrovaní uživatelé mají jako bonus k dispozici historii reakcí na pracovní nabídky.

Proč využívat Yerlango coby zaměstnavatel?

Portál Yerlango každý den najde zaměstnance desítkám firem, tak proč ne té vaší? Jediné, co musíte udělat, je založit firemní účet, čímž získáte nepřetržitý přístup do administrace. Můžete zadávat inzeráty dle libosti a kdykoliv dohledáte veškeré reakce na jednotlivé inzeráty. Uživatelské rozhraní inzerentů je naprosto intuitivní a rozhodně se v něm neztratíte (resp. nebudete zbytečně ztrácet čas).

Registrací získáte přístup k více než 8 tisícům životopisů osob, které hledají zaměstnání. Je nepravděpodobné, že mezi nimi nenajdete ty správné lidi. A aby toho nebylo málo, nezaplatíte ani korunu. Veškerá inzerce na Yerlango je totiž zdarma.

Tak co vy na to? Na Yerlango každý den přibude několik desítek nových inzerátů od malých i známých firem. A přibývá i počet registrovaných uchazečů o práci. Není jediný důvod, proč byste neměli Yerlango využívat i vy.