Internet

Zabijte nudu a zahrajte si ty nejlepší online hry zdarma!

Přepadla vás nuda a nevíte, co s volným časem? V tom případě pro vás máme tip na herní portál, který je nabitý těmi nejlepšími onlinovkami! Stačí, když do prohlížeče vyťukáte hraj.to a octnete se v říši plné zábavy, ze které se vám do reality nebude chtít vracet…

Webů s online hrami je poměrně dost, ale drtivá většina nabízí stále ty samé tituly. Jen málokterý z nich se může pochlubit uživatelsky příjemným a hlavně přehledným rozhraním, což většinu hráčů odradí. A právě proto jsme se vám rozhodli doporučit Hraj.to, které nás v mnoha ohledech příjemně překvapilo.

Pokud si chcete zahrát kvalitní hry zdarma a to bez toho, abyste se museli proklikávat přes nepřehledně seřazené kategorie, jste na správném místě. Na Hraj.to jsou všechny onlinovky seřazeny podle kategorií a tagů a příjemná je i funkce „zahrát náhodnou hru“. To pro případ, že byste se nemohli rozhodnout, kterou z onlinovek vyzkoušíte jako první.

Výběr her je opravdu pestrý a kromě zažité klasiky v podobě akčních, logických, postřehových nebo závodních gamesek jsou k mání i hry s populárními meme ksichtíky, hry pro dívky a spousta unikátních her, které si jen tak někde nezahrajete. A nechybí ani špetka erotiky a klasika v podobě legendárního Prince of Persia. A máte-li po ruce spoluhráče, nezapomeňte ani na hry pro dva!

Osobně doporučujeme titul Dead Zed, který je opravdu návykový a „připraví“ vás o spoustu volného času. A o co ve hře půjde? Nehledejte v ní žádné složitosti – jen vy, vaše zbraň a spousta nemrtvých, kterým musíte vysvětlit, že na vaší farmě nemají co dělat.

A abychom nezapomněli, na Hraj.to se můžete zaregistrovat a vyměňovat si zprávy s ostatními hráči. Hraj.to není obyčejný web s online hrami, je to propracovaný portál s těmi nejlepšími online hrami, díky kterému už nikdy nepoznáte nudu…