Slevy

Zajímá vás, jak to vypadá, když jsou ceny na dně?

Patříte k milovníkům nakupování a neodpustíte si žádnou výhodnou akci, díky které můžete výrazně ušetřit? Slev není nikdy dost a proto bychom vám rádi představili zajímavý nákupní portál, který zprostředkovává atraktivní nabídky pobytů, zboží i služeb, kterým neodoláte. Udělejte si chvíli pohodlí a podívejte se s námi, jak to vypadá, když jsou ceny na dně!

Portál www.cenynadne.sk toho má opravdu hodně co nabídnout. Nabídky jsou přehledně rozděleny do jednotlivých sekcí a najdete mezi nimi slevy na pobyty a cestování, jídlo a pití, služby spojené se zdravím a krásou, ale také nejrůznější kurzy a zboží. Na úvodní straně na vás vykoukne sleva dne, tedy ta nejzajímavější z nově přidaných nabídek.

Ale od teorie k praxi. Jednotlivé nabídky jsou sice časově omezené, ale hromadné slevy se vždy pohybují v řádu několika desítek procent. Pokud už dávno toužíte po několikadenním pobytu v některém z luxusních hotelů v Tatrách, romantickém víkendu v Rakousku nebo poznávacím výletu do Vídně, máte jedinečnou možnost sny realizovat a to za cenu, kterou vám cestovní kanceláře běžně nenabídnou.

Co se týče zboží, čeká na vás značkové oblečení, elektronika, vybavení do domácnosti, ale také kosmetika a spousta dalších praktických věcí. A cenovky vás opět mile překvapí!

A jak to celé funguje? Jakmile se vám některá z nabídek zalíbí natolik, že si ji rozhodnete zakoupit, kliknete na tlačítko koupit. Poté, co se registrujete nebo přihlásíte přes Facebook, vyplníte požadovaný počet kusů (budete-li si chtít objednat více než jeden kus, nezapomeňte hodnotu v poli přepsat) a provedete platbu. Po jejím připsání obdržíte mailem slevový kupón, který pak uplatníte při vlastním nákupu. Nic složitého v tom nehledejte, hromadné slevy jsou jednoduché a dopřejete si díky nim to, co byste si jinak museli odepřít.