Internet

Zajímavé informace z českého internetu

Ještě před deseti, patnácti lety, pro nás internet představoval maximálně příjemné zpestření ospalého odpoledne, ale nikdo z nás si nepřipouštěl, do jaké míry nám bude za nějakou dobu ovlivňovat život. Dnes je připojena většina českých domácností a jen těžko si dokážeme představit, že bychom se alespoň jednou za den nepřihlásili k Facebooku nebo nepřečetli, co se událo ve světě. Internet je nepřekonatelný zdroj informací a ačkoliv ho lze poměrně jednoduše zneužít, tak nám v mnoha ohledech výrazně usnadňuje život. S trochou nadsázky můžeme konstatovat, že díky němu máme celý svět jako na dlani.

Proč kupovat magazíny, když jich je na internetu hromada

Díky internetu už dávno nemusíme kupovat tištěné magazíny a utrácet za ně horentní sumy. Všechno si totiž můžeme přečíst na zpravodajských portálech nebo zpravodajských webech. Jistě, některé informace musíme brát s rezervou, ale vsadíme-li na ověřené zdroje, nemáme se čeho bát. Nás v poslední době zaujal přehled informací z českého internetu, který skvěle reflektuje aktuální dění. Na webu svodka.cz najdete spoustu zajímavých článků, které se týkají všeho, co…no zkrátka všeho. Dočtete se o tom, jaké je v roce 2013 životní minimum, jaké jsou výhody LED svítidel, ale třeba i o krásách Sicílie nebo několik tipů, které vám pomohou se zakládáním s.r.o.

Nenechávejte si zajímavé články pro sebe a sdílejte!

Zajímavá témata nezapomeňte sdílet na sociálních sítích, ať si počtou i vaši přátelé a známí. Facebook a Twitter patří mezi nejrychlejší informační kanály a pokud jste si na nich ještě nezaložili profil, rychle to napravte. Pokud nemáte tušení, jak na Twitter (čeští uživatelé ho přeci jen využívají o něco méně než Facebook), přečtěte si podrobné návody na webu twitter.jak-na-to.eu. Díky manuálu budete mít sociální síť v malíku za pár minut…