Dovolená a cestování

Zámecký hotel Liblice – perfektní místo pro pobyt, svatbu i firemní akci

Jaképak to asi je, bydlet na zámku? Většina běžných smrtelníků si něco podobného nedokáže představit. Přesto existuje způsob, jak si okázalé prostředí plné luxusu užít i jinak než během prohlídky s průvodcem. Příkladem budiž zámek Liblice, který se nachází nedaleko hlavního města. Skvostnou barokní stavbu navrhl architekt Giovanni Battista Alliprandi pro Arnošta Josefa Pachtu z Rájova. Po 2. sv. válce byl zámek znárodněn a následně předán Akademii věd ČR. V roce 2007 prošel rozsáhlou rekonstrukcí a momentálně má podobu moderního zámeckého hotelu. Zajímá vás, proč byste ho měli navštívit i vy?

Dovolená na zámku? Proč ne!

Omrzely vás všední pobyty? Ochutnejte ubytování na zámku a užijete si komfort hodný králů. Zámek Liblice nabízí unikátní atmosféru, kterou v běžném hotelu nebo penzionu nezažijete. V komplexu je 53 plně vybavených pokojů se 110 lůžky a budete-li chtít, můžete si nechat přinést snídani až do postele. Mezi standardní vybavení pokojů patří minibar, chladnička, televizor, vysoušeč vlasů a vysokorychlostní připojení k internetu.

Nejromantičtější místo pro svatbu

Historická atmosféra přímo nabádá k pořádání nejrůznějších akcí. Co takhle svatba na zámku? Předpokládáme, že romantičtější prostředí než je mramorový sál či francouzská zahrada jen tak někde nenajdete. Rozhodnete-li se pro obřad v Libicích, nebudete se muset o nic starat. Provozovatelé vám zařídí svatbu dle vašich představ a to se vším všudy.

Na své si přijdou i firmy

Za zmínku však patří také konferenční prostory, které využívají menší i větší firmy pro školení workshopy, valné hromady či teambuildingové akce. Opět se můžete spolehnout na kompletní technický servis, včetně zajištění zvukového a obrazového záznamu apod.

Ať už vás zámecký hotel Liblice zaujal kvůli možnosti klasického pobytu, svatby nebo firemní akce Střední Čechy, rozhodně vás nezklame. Další informace, fotogalerii, 3D vizualizaci a platný ceník najdete na www.zamek-libice.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *