Finance

Zažádejte o „vatu“ online

Zaměstnavatel vám suše oznámil, že dostanete výplatu později, než jste předpokládali a vy máte v peněžence vymeteno? Nejste sami, do podobné situace se každý měsíc dostávají desítky tisíc rodin, které nemají nic ušetřeno bokem. Jenomže co dělat v případě, když vám v období před výplatou naruší rozpočet neočekávané výdaje v podobě rozbitého auta či některého z domácích spotřebičů? Jediným řešením je rychlá půjčka, která poslouží jako finanční injekce na další dny. Na banku zapomeňte, tedy pokud nechcete strávit hodiny ve frontách a následně čekat několik dní na vyřízení. Nezbude vám, než navštívit nebankovní sektor, ve kterém najdete celou řadu výhodných úvěrových produktů. Jedním z nich je VATAonline.

Je nebankovní půjčka výhodná?

Nebankovní věřitelé již dávno neplatí za lichváře a podvodníky. Tedy alespoň většina z nich. I v nebankovní sféře se dají najít takové půjčky, kterých se nemusíte bát. Jednou z nich je i rychlá půjčka s názvem VATAonline. Hned na úvod si nalijeme čistého vína – VATAonline, ani jiná online půjčka, nejsou tak výhodné, jako klasické bankovní půjčky a peníze dostanete jen za cenu vyšších úroků a kratší doby splatnosti. Potřebujete-li však peníze ihned, nic jiného vám nezbude. Přirovnejme si tento krátkodobý úvěr k taxi. Nejedná se o nejekonomičtější dopravu, ale v určitých momentech je nejrychlejším způsobem, jak se dostat k cíli. S VATAonline je to podobné, pomůže vám vyřešit bezvýchodnou finanční situaci a to i přesto, že není tak výhodná, jako bankovní úvěry. Je však rychlá a dostupná, což se o bankovních půjčkách říct nedá.

Spolehlivost a zodpovědnost

VATAonline provozuje prověřená nebankovní instituce s celou řadou kladných referencí. K poskytování úvěrů se staví zodpovědně a snaží se předejít takzvané dluhové spirále. Úvěr tak můžete čerpat pouze v případě, že jste ho schopni v termínu splatit. Půjčit si můžete až 4999,- a to až na 35 dní. Výši splatné částky si můžete lehce spočítat přímo na vataonline.cz. Půjčíte-li si nejvyšší možnou částku, tedy 4999,- s nejdelší dobou splatnosti (35 dní), budete muset vrátit 6849,-. Zda se vám půjčka vyplatí, musíte posoudit vy sami. Služba je určena pro ekonomicky aktivní lidi (zaměstnance a OSVČ) a chcete-li ji využít, budete se muset registrovat a uhradit registrační poplatek 1 Kč. Samotná žádost o půjčku je vyřízena do 15 minut.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *