Bydlení

Zjednodušte si organizaci drobnějších věcí krabičkami

Hledáte způsob, jak co nejefektivněji zorganizovat drobnější věci? Můžete je skladovat v šuplících nebo na poličkách, jenomže to není to „pravé ořechové“. Nakonec se vše zase smíchá dohromady a vy strávíte spoustu času přehrabováním a hledáním toho či onoho. Takové řešení je nejen nepraktické, ale navíc neestetické. Jděte na to chytře a pořiďte si praktické papírové krabičky!

Kde je vzít? Neztrácejte čas výrobou a kupte si sadu kvalitních krabiček stejných rozměrů

Papírová krabička je vděčný pomocník, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Ke skladování můžete využít ty, které vám zbyly jako pozůstatek po „něčem“, ale v takovém případě se budete muset smířit s rozměry, které vám nemusí vyhovovat. Krabičku si samozřejmě můžete vyrobit i svépomocí, nicméně to vám zabere spoustu času (předpokládáme, že nepotřebujete jen jednu, ale mnohem více kusů) a navíc se nevyhnete nákupu materiálu. Z obyčejného tvrdého papíru příliš bytelnou krabičku nevytvoříte…

Poslední (a podle nás nejschůdnější) možností je nákup krabiček přímo u výrobce. Například na ipap.cz, kde najdete široké spektrum různých typů – potravinářské krabičky, krabice na šroubky a matice i dárkové krabičky. Jsou k mání v mnoha variantách, které se liší nejen rozměry, ale také barvou.

Proč se bez krabiček neobejdete?

Využití papírových krabic vás překvapí. Jakmile si na jejich přítomnost zvyknete, začnete v nich skladovat vše, co potřebujete mít po ruce, ale zároveň ne na očích. Poslouží vám jako úložiště pro šperky (vkusné dárkové krabičky jsou na to jako stvořené!), klíče a jiné drobné předměty, ale také hračky. Do krabice naskládáte rozloženou stavebnici nebo třeba dílky puzzle (mimochodem, na ipap.cz seženete také lepidla na puzzle!). Spoustu starostí vám ušetří také v dílně nebo garáži. Uložíte do nich šroubky, matice, hřebíky či menší nářadí. Jednoduše vše, co by se nemělo jen tak povalovat.

Tip: Máte-li e-shop nebo kamennou prodejnu, jistě vás potěší, že pro ipap.cz je prioritou výroba krabiček na míru i v menším množství, které by pro velké kartonářky nebylo zajímavé.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *