Reklama

Přípravky Phyteneo

Hledáte účinnou pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte Phyteneo.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Byli jste už v Černé hoře?

Čtenáři neznalí zeměpisu se možná napoprvé nezorientují, ale milovníci nezapomenutelných dovolených vědí, že Černá hora není kopec v Beskydech či na Šumavě, ale atraktivní balkánská země. O Černé hoře se sice v souvislosti s dovolenou nepíše tak často, jako o sousedním Chorvatsku, nebo „přespolní“ Itálii,o to více je však dovolená v Černé hoře zajímavější. Pokud ještě nevíte, kam se letos během letních měsíců vydáte, rozhodně byste měli zájezdy do Černé hory zvážit. Jedná se o univerzální dovolenou, která uspokojí celou rodinu.

 

Černá hora láká přírodními krásami

 

Dovolená Černá hora je pro české turisty atraktivní ze tří hlavních důvodů. Lákadlem jsou nejen čisté a poměrně liduprázdné pláže, ale také nádherná příroda ve vnitrozemí a celá řada kulturně historických památek. Pokud se na dovolené chcete nejen koupat a slunit na pláži, ale podniknout i řadu výletů za pamětihodnostmi či přírodními úkazy, je pro vás Černá hora jako stvořená.Velmi pěkné jsou zejména přírodní parky, kterých je v Černé hoře hned několik. Není divu, že jsou zájezdy Černá hora rok od roku populárnější.

 

 

Last minute Černá hora

 

 

I do Černé hory můžete za pár korun, stačí si rezervovat last minute Černá hora od cestovní agentury NewTravel a dostanete se k moři za pár korun. Není nic příjemnějšího, než levná dovolaná na Balkáně, která slibuje nejen pořádnou porci relaxace, ale také nevšedních zážitků, na které budete vzpomínat i po letech. Mezi nejoblíbenější letoviska patří Budva, Kotor či Sveti Stefan. Užijte si výlety do přírody, teplé moře a klasickou balkánskou atmosféru a vydejte se s NewTravel do Černé hory. Nebudete litovat!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *