Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Co je to SEO? Nic tajemného, ale bez něj to bude mít váš web těžké

SEO či nesprávně SEO-optimalizace. Tři magická písmena, která vzbuzují emoce v řadách zkušených online marketérů, začínajících tvůrců webů, konzultantů a dalších specifických skupin lidí pohybujících se ve světě internetového byznysu. O co jde a proč je optimalizace webu pro vyhledávače pravděpodobně důležitá i pro váš projekt?

Přísun návštěvníků bez placené reklamy

Způsobů, jak dostat návštěvníky na web, je spousta. Pokud však vaše cílová skupina hledá službu/zboží přes vyhledávače (u nás především Google a Seznam.cz), musíte zajistit, aby se vaše stránky objevovaly na relevantní dotazy na předních pozicích. A nechcete-li si neustále platit PPC reklamu, nezbude vám, než stránky optimalizovat.

Dlouhodobý a komplexní proces

Problematika optimalizace webu je velmi rozsáhlá, ale nikoliv komplikovaná. Spočívá v množství dílčích úkonů, které lze obecně rozdělit na on page a off page.

On page SEO není nic jiného než úprava obsahu webu tak, aby co nejvíce souvisel s hledanými frázemi. Vyhledávače se musí mít od čeho „odrazit“ a když na vašich stránkách neobjeví klíčová slova, jen těžko je zobrazí uživatelům. Na druhou stranu nejde jen o vhodně zvolené titulky, meta description a další prvky. Obsah webu by měl být maximálně hodnotný a nikoliv přeoptimalizovaný.

Když jsou webové stránky připraveny, může začít proces off page optimalizace. Alfou a omegou je velké množství odkazů z pečlivě zvolených zdrojů. Mělo by se jednat o pestrý mix relevantních webů s různou autoritou, optimální poměr anchor textů (klíčová slova, přes která vedou odkazy), rovnoměrná distribuce odkazů na jednotlivé stránky a další faktory.

Nemusíte na to být sami, svěřte SEO odborníkům

Pokud se v problematice optimalizace webů nevyznáte a nehodláte ztrácet čas získáváním informací a sledováním nejnovějších trendů, obraťte se na někoho, kdo vám garantuje prokazatelné výsledky. K jedničkám v oboru patří například SEO Consult.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.