Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Lifestyle

Co si počít, když vám schází chuť na sex?

Nemá cenu si nalhávat, že milování není důležitou součástí partnerského života. Lidé, kteří si jinak velmi rozumí, by se měli realizovat také v ložnici – v opačném případě se může stát, že jsi jeden z partnerů (či rovnou oba) najdou někoho jiného. Přitom si stačí milostný život čas od času okořenit nějakým nevšedním zážitkem. Připravili jsme pro vás několik zaručených tipů – a kdo ví, třeba vám zachrání vztah!

Zkuste to na nezvyklém místě

Možná vás nechuť na sex pronásleduje od doby, kdy jste zjistili, že čtyři stěny ložnice nejsou tím správným místem pro milování. Alespoň ne pro vás – vy byste měli vyzkoušet netradiční místo. Co třeba někde v přírodě, případně v blízkosti ostatních lidi, kde hrozí, že budete přistiženi. Právě to může výrazně zvýšit vaši chuť na sex.

Zkuste netradiční polohy

Nemusíte zrovna prostudovat celou kamasutru, ale pár nových poloh by jistě stálo za to. Pusťte si k sexu žhavý erotický film, nebo rovnou nějaké to „péčko“ a inspirujte se. Zároveň se a vzájemně pobavte o tom, co se vám líbí a buďte k sobě naprosto upřímní. S kým jiným provozovat nevšední praktiky než s někkým, koho milujete?

Zkuste hračky pro dospělé

Ne nadarmo se říká, že kdo si hraje, nezlobí. V milostném životě to platí zrovna tak, a proto byste neměli váhat s pořízením nejoblíbenějších hraček pro dospělé. Žena, která nikdy nevyzkoušela vibrátor či dildo, o hodně přichází! Pánové zase nedají dopustit na vibrační vajíčka a vakuové pumpy.

Sortiment hraček pro dospělé je ovšem mnohem větší a najdete v něm i velmi netradiční kousky. Nezdráhejte se objednejte si vše, po čem ve skrytu duše toužíte a užívejte si sex naplno. Sexshop umožňuje velmi pohodlný nákup a domů vám dorazí naprosto anonymní balíček.

A možná by nebylo od věci, kdybyste se před milováním posilnili španělskými muškami. Afrodiziakum prokrvuje orgány, zvyšuje chuť na sex a umocňuje celkový prožitek!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *