Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Děti

Didaktické hračky pro nejmenší

Jan Ámos Komenský moc dobře věděl, že nejvíce nových vědomostí vstřebají děti, které si hrají. Probíhá-li výuka zábavnou formou, děti vstřebají mnohem více informací, lépe se soustředí a zároveň si užijí spoustu legrace. Zaměřili jsme se na ty nejmenší a připravili pro vás několik tipů na didaktické hračky pro nejmenší. Dopřejte je svým dětem i vy a nebudete se stačit divit. Možná vás překvapí, že i v moderní době plné elektroniky je stále spoustu místa pro klasiku, která dělala radost i minulým generacím.

Dejte sbohem plastům a otevřete dveře dřevu

Spousta hraček je vyrobena za materiálů, které jsou napuštěny zdraví škodlivými látkami. Především pak plastové výrobky z asijských tržnic, které nemají potřebné certifikáty. Neriskujte zdraví svých dětí a pořiďte jim dřevěné hračky, které je vrátí zpět do minulosti.

Již samotný kontakt se dřevem je velmi příjemný. Hračky vyrobené ze dřeva jsou zdravotně nezávadné a v případě robustnějších věcí se můžete spolehnout na to, že je děti jen tak jednoduše nerozbijí.

A co se ze dřeva vyrábí? Pro cvičení motoriky jsou ideální „věže“, ale také jednoduché skládačky s většími díly. Kreativní děti, které si rády vymýšlí své vlastní příběhy, ocení nejrůznější dřevěné stavby a postavičky. Ze dřeva se vyrábí kde co a určitě nebudete mít problém vyhledat hračku, kterou si vaše ratolesti zamilují.

Výbavička (nejen) pro malé umělce

Co na tom, že vaši potomci nevykazují umělecké sklony. Malování, kreslení, vybarvování a modelování je především o zábavě, rozvoji motorických schopností a kreativitě. Pořiďte jim výtvarné potřeby a pomozte jim vyzdobit pokojíček. Nemusí to být jen barvy, pastelky a fixy, ale třeba modelovací hmota, zažehlovací korálky, vzorkovače a děrovače nebo kreativní sady. Možností je spousta, stačí si vybrat!

Tip na závěr: Aby bylo v dětském pokojíčku ještě veseleji, vybavte ho nápaditým a funkčním zařízením. Zde najdete vhodný nábytek do dětského pokoje za super ceny.