Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Dřevěný nábytek na zákázku změní vaše bydlení k nepoznání

Na sériově vyráběném nábytku není vůbec nic špatného. I za poměrně nízkou cenu seženete pěkné a kvalitní zařízení, díky kterému bude váš domov vypadat jako z první stránky katalogu. A to je zároveň jeho největší slabina. Výrobci si sice na designu dávají záležet, ale pokud se vám určitý set zalíbí natolik, že si ho rozhodnete pořídit, buďte si jistí, že to samé udělá spousta dalších lidí. Jenomže vy přece nechcete zapadnout do katalogového stáda. Nesmíříte se stejnou skříní, kterou má soused. V tom případě si nechte vyrobit nábytek na míru!

Pokud si potrpíte na originalitu, pak si na sériovou výrobu zvyknete jen těžko. Ani ten nejstylovější nábytek z katalogu nepropůjčí interiéru nezaměnitelný charakter tak, jak to udělá nábytek na míru. Řešení na míru je navíc výhodné i v jiném směru. V menším nebo atypickém interiéru, kde se počítá každý centimetr čtvereční, dokáže plně využít potenciál prostoru.

Nábytek 2

Nábytek na míru je návykový. Jakmile si donesete domu první kousek, neskončíte do doby, než bude váš domov zaplněn unikátními kousky. Vžijete se do role návrháře a výsledná podoba bytu bude jen na vás. Sami si zvolíte design a materiál, který vám imponuje. A ať už vaše volba padne na exotickou dřevinu nebo něco úplně jiného, bude to stát za to.

Další možností je svěřit tvůrčí činnost někomu, kdo na základě vašich přání a vlastních zkušeností vytvoří opravdový skvost. Vyberte si někoho, kdo vám dokáže naslouchat a zároveň vás taktně navede na správnou cestu. Ale kdo by to měl být?

nábytek

V České republice se výrobou nábytku na míru zabývá spousta firem, ale jen některé vybočují z řady. Nás zaujaly výrobky zkušených nábytkářů ze společnosti Etoile, která nábytek na míru vyrábí již od roku 1993. Vyrobí vám osobitý solitér, který se stane dominantou vašeho stávajícího bydlení, ale nebrání se ani kompletnímu řešení interiéru od A do Z. V případě Etoile se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu provedení a absolutní cit pro detail. Na českého výrobce se můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem – postará se o výrobu moderního i restaurování starožitného nábytku. O tom, že je Etoile správná volba, vás přesvědčí fotogalerie na www.etoile.cz.