Reklama

Penzion Na náměstí

Rodinný penzion nabízí ubytování v selském stylu v srdci Slovácka.

ŽĎAS - průmyslové stroje

Spolehlivý výrobce kvalitních zařízení pro zpracování kovového odpadu

Přírodní produkty Phyteneo

Zbavte se běžných zdravotních obtíží pomocí přírodních přípravků.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Elektrony budou slušet i vašemu vozu

Většina motoristických fanoušků nese zimu velmi těžce. Na zamrzlých silnicích si musíme dávat velmi dobrý pozor, abychom nezpůsobili zranění sobě a dalším účastníkům provozu. Mnohdy je lepší zůstat doma, protože chování některých řidičů nezná mezí. Pokud se nemůžete dočkat, až sníh roztaje a vy vyleštíte vašeho plechového miláčka a vyrazíte do ulic, zabavte se nákupem letních pneu a slušivých elektronů. I váš vůz může vypadat ještě lépe.

 

Uvidíte, že to čas uteče jako voda a najedou bude povinnost zimního obutí ta tam. Nastane ten pravý čas na letní pneu, které na mnoho měsíců nesundáme. Pokud jsou vaše současné pneumatiky sjeté, neměli byste váhat a koupit si nové. Nebo snad chcete riskovat, že se vám kvůli sjetým gumám zvětší brzdná dráha a nedejbože někoho přejedete?

 

Na nákup univerzálních pneumatik raději ihned zapomeňte. Je to s nimi podobné, jako s univerzálními botami. S těmi vám bude v létě teplo a v zimě pocítíte chlad. Univerzální pneu nemají zdaleka tak dobré jízdní vlastnosti, jako ryze letní pneu. Při vyšších teplotách se chovají velmi nepřirozeně a zážitek z jízdy je nesrovnatelný.

 

Obrovský výběr letních pneumatik najdete online na pneu-kvalitne.cz. Na internetu máte možnost levně koupit elektrony, neboli alu kola. Lité kola změní charakter vašeho vozu a navíc jsou lehčí, než běžné ocelové disky. Udělejte vašemu vozidlu radost a pořiďte mu stylové obutí, které mu budou všichni závidět.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *